Kampotský pepř - dárkový poukaz 1 000, 2 000, 3 000, 4 000 nebo 5 000 Kč - Hodnota dárkového poukazu: 1 000 Kč

Překvapte své blízké dárkovým poukazem .pepper..field, který mohou použít k nákupu libovolných produktů na našem webu. Využít ho mohou třeba k nákupu krásných sad obsahujících zkumavky s pepřem a mlýnek, rozličných balení Kampotského pepře nebo stylových doplňků.

Dárkový poukaz ve formátu A4 připraveném pro tisk vám zašleme do 12 hodin od dokončení objednávky na vaši e-mailovou adresu.


Výrobce: Pepper Field. Kód produktu: DARKOVY-POUKAZ-1000

1 000 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Online express Dárkový poukaz vám bude zaslán elektronicky do 12 hodin od dokončení objednávky.
ks

Popis

Pravý kampotský pepř je jako jediný na světě chráněn geografickou indikací, stejně jako Champagne ve Francii, a byl chuťově povýšen na šampaňské mezi pepři. Celosvětově, včetně ČR se objevují padělky pod názvem „kambodžský pepř“ či „pepř kampot“, které nemají s pravým kampotským pepřem nic společného. Pravý pepř vždy poznáte podle názvu a podle čtyř povinných certifikátů, které určují jeho kvalitu, jedinečnost a původ. Na obalu také nesmí chybět LOT NUMBER, tedy identifikační číslo každého pepře, na základě kterého je celosvětově dohledatelná každá kulička pepře. LOT NUMBER vás transparentně dovede až ke konkrétnímu farmáři, který pepř vypěstoval.

Červený pepř se sbírá na konci sezony než se přehoupne období horka v období dešťů, je velmi citlivý na sběr právě díky extrémní šťavnatosti a změnám počasí. Při sběru je doslova k prasknutí naplněný fruktózou, sluníčkem a medovými tóny. Často nesprávně zaměňován s růžovým pepřovcem brazilským, který však není pepřem.

Vaří s námi nejlepší restaurace v ČR


"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MasterCard a Visa certifikaty