💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🎄  NEBESKÉ VÁNOCE |🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

🎄  Nebeské Vánoce  🎄

Japonský nůž Yaxell RAN PLUS Santoku v dárkové kazetě

Nůž Sanotku s čepelí z damascénské oceli je určen pro precizní krájení zeleniny, ovoce, ale i různých druhů masa. číst více

Kód produktu: RAN-PLUS

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

Hodí se pro všechny milovníky nejen asijské kuchyně. Nůž dodáváme se zárukou 20 let v nádherné dárkové kazetě.

Nůž Santoku s širokou čepelí a 20letou zárukou je určen nejenom pro milovníky asijské kuchyně, ale všechny, kteří si umí užít kvalitu a preciznost japonské výroby. Čepel složená z 69 vrstev damascénské oceli bezchybně nakrájí maso, ryby i zeleninu na ty nejtenší a nejjemnější plátky, naseká či nakrájí na kostky bez toho, aniž by z jídla unikla potřebná šťáva.

Voskově odlévaná rukojeť z nerezové oceli je vyrobena z černé plátnové micarty, má ergonomický tvar, neklouže, a vy díky tomu budete mít při krájení vždy pevnou ruku. Rukojeť je na svém konci ozdobena ručně tepaným logem. Nůž Santoku odesíláme v jeho originální dárkové kazetě, která bude společně s našimi pepři vhodným dárkem pro každého gurmána.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments