💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Great Taste Selection 2021 v dárkové krabičce - 3x50g, 1x20g výběr Kampotského pepře (3+1 zdarma)

.pepper..field

Opravdu jedinečná dárková sada pro ty, kteří nechtějí být ochuzeni o to nejlepší. Sada obsahuje oba dva naše hvězdné pepře soutěže GREAT TASTE 2021 - 20g dark red výběr těch nejtmavších červených kuliček Kampotského pepře (⭐⭐) a našeho celosvětového vítěze a držitele nejvyššího gastronomického ocenění světa Golden Fork - zeleného lyofilizovaného Kampotského pepře (⭐⭐⭐🏆) - 50g. Bílý Kampotský pepř (50g) doplní tuto skupinu o své nezaměnitelné tóny a chutě a černý Kampotský pepř (50g) jsme vám přibalili jako dárek od nás, aby vaše kuchyň byla připravena na gurmánské zážitky s kompletní zásobou toho nejkvalitnějšího kambodžského zlata. Celý set vám v kuchyni vydrží cca na 200 porcí jídla! číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: P21-116

Produkt již není v nabídce Odesíláme ihned 🚀

Náhradní produkt

Popis

Našim nejoblíbenějším dárkovým sadám jsme letos dali nový kabát a přidali k nim špetku našich letošních úspěchů. Dárkové sady s mlýnkem a výběrem z našich doypacků se u vás vždy těší velké oblibě. Nyní mezi nimi najdete hned dva letošní víěze gastronomické soutěže Great Taste.

Sada obsahuje jak naše pepřové bestsellery, tak vítěze gastronomických soutěží i samotného jejich krále. Těšit se můžete na čerstvý lyofilizovaný Kampotský pepř oceněný celosvětovým gastronomickým Oscarem v podobě Golden Fork. Pouze 14 produktů na světě získalo toto ocenění a můžeme vám garantovat, že žádný z nich nebyl pepř. Tento pepř je opravdu tím nejlepším na světě a nyní jej můžete mít i u sebe doma. Ochutnejte unikátní a intenzivní chuť mrazem sušené čerstvé pepřové kuličky, jediného produktu vyvinutého v Česku, který vyhrál Golden Fork.

Dalším hvězdným pepřem této sady je náš tmavě červený Kampotský pepř. Jedná se o výběr těch nejkvalitnějších ručně sbíraných kuliček červeného pepře. Na letočních cenách Great Taste získal 2 hvězdy a zařadil se tak mezi potraviny vynikající svou chutí z celého světa.

Třetím pepřem je náš smetanově jemný bílý pepř. Všichni už víme, že ten náš je nazývaný šampaňským a napravuje tak pověst nechvalně známým bílým pepřům díky svému preciznímu zpracování. Hodí se k bílým masům a na přípravu krémových omáček, kde dá vyniknout svojí specifické chuti.

Poslední pepř naší luxusní dárkové sady je náš klasický černý Kampotský pepř, pravé zlato Kampotu. Bez něho se neobejde žádná světová kuchyně a pro svou univerzálnost jej můžete použít na cokoliv, co potřebujete dobře a kvalitně okořenit.

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. My od nich pepř vykupujeme za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Vše je zabaleno v unikátní dřevěné krabičce, díky které se tato sada stane osobním a nádherným dárkem. Samozřejmostí je i možnost gravírování osobního vzkazu na krabičku. Aby byl váš dárek opravdu kompletní, doporučujeme zakoupit naší nádhernou dárkovou taška z luxusního a udržitelného FSC papíru a luxusní černou saténovou stuhou na zavazování.

Certifikáty Kampotského pepře

Trademark Chráněné zeměpisné označení Specifikace zeměpisného označení

Vše o certifikátech

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments