💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Dvoupatrová dárková sada designového nádobí Golden Peppercorn - 6 ks

.pepper..field

Náš překrásný set nádobí Golden Peppercorn jste si velmi oblíbili, chyběla mu už jen poslední pomyslná zlatá pepřová kulička - a tou je na míru vyřezávaná dárková krabička, která je ze 100% českých materiálů tvořená ručně. Celá sada obsahuje espresso šálek + hrnek + podšálek + dezertní talířek + 2x lžičku Golden Peppercorn a stává se tak nádherným, reprezentativním a unikátním dárkem. Ten je doplněn kartičkou s osobním poděkováním od umělkyně Marie, která pro nás tento set vyrábí. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: SADA-KERAMIKA

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

Funkční a zároveň naprosto jedinečné - takové jsou všechny jednotlivé kusy této edice ve spolupráci s šéfkuchařem Matteem De Carli. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu, čaj, nebo si připravte speciální okamžik s vašimi nejbližšími. Edice nádobí Golden Peppercorn je tu pro vaše jedinečné chvíle a vychází z unikátního konceptu fine dining restaurací. Jste připraveni svést se tímto luxusem a hýčkat své smysly i doma?

Práce na těchto ručně tvarovaných skvostech je velmi dlouhá a náročná, proto jsme naši edici Golden Peppercorn nechali vyrobit v limitovaném počtu. Těšíme se, až si najde své pyšné majitele. Celá edice je vyrobena ručně z přírodní keramiky a není vhodná do myčky či mikrovlnné trouby.

Každý kousek keramiky je individuální svým tvarem, velikostí a umístěním pepřové kuličky, nikdy tak nenajdete dva stejné kusy!

Recepty

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments