💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🎄   Vánoční dárky|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny na vše

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Designový hrnek Golden Peppercorn

.pepper..field

Designový hrnek na kávu či čaj z naší luxusní edice Golden Peppercorn je určen pro opravdové milovníky premiových materiálů a kvality. V matné černé barvě se zlatým uchem jsme jej nechali na míru vyrobit v tajné malé keramické dílně, ve které vznikají naprosto unikátní kousky nádobí, které jsou ozdobou fine dining restaurace Casa De Carli. Tento překrásný, ručně vyráběný kousek jsme vymýšleli a tvořili společně s majitelkou tak, aby byl dokonalou ozdobou moderních a luxusních interiérů. Je vyráběn v limitovaném množství 15 kusů měsíčně. Orientační rozměr je včetně ucha 14 x 8 cm. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-HRNEK

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

Edice vznikla na počest našich zlatých výher Golden Fork a Great Taste ve spolupráci s šéfkuchařem Matteo De Carli. Zlaté pepřové kuličky na ní vám budou připomínat i naše přírodní pepřové klenoty ve vaší kuchyni. Tato edice je více než limitovaná, každý měsíc zvládne naše designérka vyrobit pouhých cca 15 kusů. Unikátní ruční práce, která provází celou naší cestu za tím nejlepším pepřem na světě, je vlastní i tomuto luxusnímu kusu doplňků z edice Golden Peppercorn. Zde se snoubí organický produkt s pařížskou elegancí a minimalismem. Designové skvosty jako tyto najdete v těch nejlepších restauracích a hotelích jako je například Hilton nebo Casa de Carli. Jste připraveni svést se tímto luxusem a hýčkat své smysly i doma?

Opuštění zajetých pravidel. Láska a úcta k přířodě a k jejím nepravidelným tvarům. Černá elegance a zlatý unikát. Můžete si být jisti, že nikde na světě nenajdete stejný kus jako je ten váš.

Práce na těchto ručně tvarovaných skvostech je velmi dlouhá a náročná, proto jsme naši edici Golden Peppercorn nechali vyrobit v limitovaném počtu. Těšíme se, až si najde své pyšné majitele. Celá edice je vyrobena ručně z přírodní keramiky a není vhodná do myčky či mikrovlnné trouby.

Každý kousek keramiky je individuální svým tvarem, velikostí a umístěním pepřové kuličky, nikdy tak nenajdete dva stejné kusy!

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments