💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Designový espresso šálek Golden Peppercorn

.pepper..field

Designový šálek z edice Golden Peppercorn. V matné černé barvě se zlatými pepřovými kuličkami jsme nechali na míru vyrobit v v tajné malé keramické dílně na počest našich zlatých výher Golden Fork a Great Taste. Zlaté pepřové kuličky na něm vám budou připomínat i naše přírodní pepřové klenoty ve vaší kuchyni. Tento překrásný, ručně vyráběný kousek jsme vymýšleli a tvořili společně s majitelkou tak, aby byl dokonalou ozdobou moderních a luxusních interiérů. Je vyráběn v limitovaném množství 15 kusů měsíčně. Orientační rozměr je 8 x 6,5 cm. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-SALEK

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

Začalo to černým zlatem Kampotu a nyní to pokračuje exkluzivní černo-zlatou designovou edicí nádobí ve spolupráci s šéfkuchařem Matteo De Carli právě na jeho počest. Vyrobeno s láskou, vášní a neuvěřitelným citem pro keramiku. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu v tomto designovém šálku. Unikátní ruční práce, která provází celou naší cestu za tím nejlepším pepřem na světě, je vlastní i tomuto luxusnímu kusu nádobí z edice Golden Peppercorn. Snoubí se zde organický produkt s pařížskou elegancí a minimalismem. Designové skvosty jako tyto najdete v těch nejlepších restauracích a hotelích jako je například Hilton nebo Casa de Carli. Jste připraveni svést se tímto luxusem a hýčkat své smysly i doma?

Opuštění zajetých pravidel. Láska a úcta k přířodě a k jejím nepravidelným tvarům. Černá elegance a zlatý unikát. Můžete si být jisti, že nikde na světě nenajdete stejný kus jako je ten váš.

Práce na těchto ručně tvarovaných skvostech je velmi dlouhá a náročná, proto jsme naši edici Golden Peppercorn nechali vyrobit v limitovaném počtu cca 15 ks měsíčně. Budete právě vy pyšným majitelem? Celá edice je vyrobena ručně z přírodní keramiky a není vhodná do myčky či mikrovlnné trouby.

Každý kousek keramiky je individuální svým tvarem, velikostí a umístěním pepřové kuličky, nikdy tak nenajdete dva stejné kusy!

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments