💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Dárková sada nøGin v designovém obalu

.pepper..field

Pepřový cirkulární nøGin a udržitelný designový obal od Kartoons vznikly v rytmu udržitelnosti a lásky k přírodě. Dárkový obal je ručně vyroben z certifikovaného zachráněného kartonu u nás v Česku a speciálně navržen pro vás, aby zkrášlil nøGin k dokonalosti. nøGin zase vznikl ze 100% lásky udržitelných značek k naší planetě a 47 % alkoholu. Vychutnejte si jiskrnou chuť Kampotského pepře, exotických sicilských pomerančů a lahodných kakaových bobů! číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: NOGIN-KARTOONS

Produkt již není v nabídce Odesíláme ihned 🚀

Náhradní produkt

Popis

Darujte prémiový alkohol v designovém obalu na míru a s etiketou, kterou si obdarovaný navrhne sám! Třeba hned několikrát. S originální etiketou na nøGinu, kterou tvoří samostatný rukávek, si vy sami zvolíte, jakou podobu budete chtít! Všechny nálepky na rukávku vyjadřují hodnotu a lásku značek, které za nøGinem stojí - milují naši planetu, pomáhají z ní dělat lepší místo a spojují svůj význam s nevšedními chuťovými prožitky. 

Je to gin, který není gin. V nøGinu totiž nenajdete jalovec. Místo něj tento jemný destilát provoněla kůra ze šťavnatých sicilských pomerančů, slupky z kakaových bobů plné voňavého kakaového másla a jiskru mu dodal náš fair trade zelený Kampotský pepř. Kluci z Landcraft spirits jsou známí tím, že spojují vše dobré, a tak všechny tyto výjimečné suroviny vzali, každou esenci zvlášť pečlivě vyextrahovali a poté vše destilovali ve velejemném lihu. Tak vznikl nøGin - nová kategorie destilátů.

Na první pohled jistě zaujme i jedinečné zpracování dárkového obalu od Kartoons, speciálně navrženého přímo pro náš nøGin v exkluzivní spolupráci. Architekti a designéři v Kartoons dodržují přísné postupy při výrobě a pracují s nejkvalitnějším recyklovaným kartonem splňujícím certifikaci FSC podporující šetrné lesní hospodářství. Vnější stranu tvoří dřevěná překližka, která zaručí, že v tomto pevném, kvalitním obalu, bude váš nøGin jako v bavlnce, vypadat skvěle a že si můžete na víko nechat vygravírovat jakýkoliv vzkaz!

Ctíme myšlenku 100% udržitelnosti. Tento dárek už nebalíme do černého papíru.

Naše doporučení: Nejlépe si jej vychutnáte s oblíbeným tonicem nebo grepovou sodou, která úžasně doplní jeho exotické tóny. Skvělý je také samotný na skleničku, s pár kuličkami červeného Kampotského pepře!

pozn. Proč je váš nøGin matný, opalizující? Je to kvůli vysokému obsahu esenciálních olejů z našeho Kampotského pepře, pomerančových slupek a kakaového másla.

Objem: 500 ml
Obsah alkoholu 47%

Certifikáty Kampotského pepře

Trademark Chráněné zeměpisné označení Specifikace zeměpisného označení

Vše o certifikátech

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments