DARK sada malých zkumavek v dárkové krabičce (3x12g)

.pepper..field

Bestseller loňského roku jsme nyní rozšířili o další krásné, tmavé provedení. Dark sada malých zkumavek s Kampotským pepřem je tu pro milovníky luxusu a minimalismu. Tmavá krabička z voňavého dřeva nabízí nádherný pohled na pepřové kuličky třech variant - černý, červený a bílý - jejichž sběr podléhá precizní selekci již v Kambodži. 100% organický fair trade produkt, s láskou sbíraný, sluncem sušený a ručně kontrolovaný – kuličku po kuličce. Tato sada je perfektní dárek pro všechny pepřové nováčky, ale i pro gurmány, kteří se ve kvalitě našich pepřů již vyznají a chybí jim tento sběratelský kousek. Sada se pohodlně vejde do naší malé tašky. U této sady bohužel není možné gravírování. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: SADA-ZKUMAVKY-MALE-DARK

Produkt již není v nabídce Naskladníme po Novém roce

Náhradní produkt

Delivery methods
payments

Popis

Vyzkoušejte všechny naše základní druhy Kampotského pepře najednou díky sadě tří barev Kampotského pepře. Ručně vyráběná dřevěná krabička v luxusním tmavém provedení v sobě ukrývá tři zkumavky z českého skla, které dokonale uchovávají kvalitu zrn, jimiž jsou naplněny a zároveň poslouží jako stylový doplněk do vaší domácnosti.

V první zkumavce naleznete černý pepř, černé zlato Kampotu. Sluncem sušená tmavá zrna jsou neocenitelným pomocník při úpravě tmavého masa, přípravě omáček, polévek či těstovin.

Druhá zkumavka v sobě ukrývá kuličky bílého pepře. My jej přezdíváme šampaňským mezi pepři, které zcela zmení váš názor na chuť bílých pepřových zrn. Bílý pepř přináší jemný, a přesto intenzivní chuťový zážitek, který se hodí ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem.

Poslední zkumavka nabízí explozi plnou ovocných chutí. Díky dlouhému setrvání na slunku je červený pepř plný fruktózy a tak se zcela vymyká všemu, co jste o chuti pepře doposud věděli. Koho by napadlo, že se červený pepř výborně hodí do dezertů či míchaných drinků?

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v oblasti Kampot využívány po stovky let. My od nich pepř vykupujeme za férových podmínek podmínek. Všechna pepřová zrna, která se k vám dostanou, prošla během exportu několikanásobnou selekcí. Zaručujeme vám, že se na váš stůl dostane ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech a vydrží až neuvěřitelně dlouho oproti jiným pepřům - pro kvalitní pepření je ho potřeba opravdu málo. Kampotský pepř je navíc unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Všechny dřevěné dárkové sady kompletujeme ručně u nás v ČR a balíme do nádherného, černého saténového papíru. My o váš dárek s láskou pečujeme - vy jej s láskou darujete.

K této dárkové sadě doporučujeme koupit naší luxusní dárkovou tašku z certifikovaného FSC papíru v malé velikosti.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments