💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Černá designová keramická miska Golden Peppercorn

.pepper..field

Nádherná keramická miska v černé matné barvě se zlatými pepřovými kuličkami na povrchu, která precizně doplňuje všechny naše keramické sety. Ručně vyráběna v limitovaném počtu, vypalovaná při vysokých teplotách až 1220°C. Dostatečně velká jako snídaňová miska a dostatečně reprezentativní a elegantní i jako večerní servírovací miska na sýry, olivy a tapas. Zároveň je krásnou ozdobou interiéru, kterou si můžete vystavit pro radost z jedinečného kousku, který nikde nenaleznete dvakrát. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-BOWL-BLACK

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

 Designovou misku Golden Peppercorn pro nás vyrábí pařížská umělkyně Marie, jejíž jemné citlivé ruce tvoří unikátní skvosty do nejlepších restaurací světa. Edice vznikla na počest našich zlatých výher Golden Fork a Great Taste ve spolupráci s šéfkuchařem Matteo De Carli. Práce na těchto ručně tvarovaných skvostech je velmi dlouhá a náročná, proto jsme naši edici Golden Peppercorn nechali vyrobit v limitovaném počtu. Těšíme se, až si najde své pyšné majitele. Celá edice je vyrobena ručně z přírodní keramiky a není vhodná do myčky či mikrovlnné trouby. Na údržbu je však velmi praktická - stačí otřít vlhkým hadříkem.
 
Velikost: Průměr cca 14 - 16 cm, výška cca 7 - 9 cm. Každá miska je individuální svým tvarem, velikostí a umístěním pepřové kuličky, nikdy tak nenajdete dva stejné kusy!

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments