💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🎄   Vánoční dárky|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny na vše

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

BEDNA MASA s Kampotským pepřem - Varianta: Bez mlýnku

.pepper..field

Výběr toho nejlepšího na grilovací sezonu! Společně s projektem Bedna masa jsme pro vás připravili obrovskou nálož nejlepších surovin. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: BEDNA-MASA-BEZ

Produkt již není v nabídce Odesíláme do 2-5 pracovních dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis

V bedně najdete obrovský T-BONE steak o váze přibližně 1kg, který je jednou z nejlepších steakových partií. Má na sobě křehkou svíčkovou i šťavnatou nízkou roštěnou. Maso zraje metodou suchého zrání / DRY AGED / po dobu 100 dní a pochází z naší oblíbené rodinné jihočeské farmy Čunát, kde osobně známe majitele i zvířátka, které zde mají maximální volnost na 30ha farmy, která funguje ekologicky a bez použití chemie. K perfektnímu masu patři ten nejlepší pepř světa - Kampotský pepř.

Uvnitř najdete černý Kampotský pepř 50g a taky skvělou hrubozrnnou sůl z Kampotu 120g. Nic víc ke kvalitnímu grilování nepotřebujete! Snad jen německý akáciový oboustranný mlýnek 23cm s kvalitním patentovaným mechanismem a ochrannými krytkami, který je součástí balíčku. Jeho povrch je ošetřený tak, že ho klidně můžete umazat u grilu a zůstane Vaším věrným parťákem na mnoha grilovačkách. Celá Bedna masa je v krásné dárkové krabici od designérů z Kartoons a můžete ji tak komukoliv darovat.

VÍCE O MASE

Jen T-BONE Vám nabídne obě skvělé a tak odlišné chutě na jednom talíři.
Suché zrání neboli staření steakových partií je proces, během něhož maso několik týdnů odpočívá ve speciálních podmínkách, které jsou pro chuť klíčové. Stařené maso je křehčí, měkčí a má intenzivní chuť. Zrání vyžaduje pečlivost a především trpělivost. Výsledek ale stojí za to. Užijte si Vaše grilování!

DŮLEŽITÉ INFO K DODÁNÍ

Bedna masa je čerstvá posílána přímo z farmy, nikoliv od nás, pokud objednáváte i jiné produkty z eshopu, dojdou vám od nás zvlášť. Bedna masa Vám je z farmy odesílána jen v úterý a ve středu. Pokud si objednáte Bednu v pondělí, odesíláme ji v úterý. Pokud v úterý nebo ve středu do 14:00, odesílá se do konce týdne. Pokud později než ve středu ve 14:00, je odeslána až další úterý.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments