💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Ochutnejte jako první naše novinky, které uvádíme na trh exkluzivně s unikátními partnery a značkami a tvoříme tak nové kategorie pepřových delikates! Vybírejte z produktů, které jsme pro vás pečlivě připravovali a ladili do posledního detailu tak, abyste nic podobného neochutnali jinde. Najdete zde nejnovější dárkové sady s Kampotským pepřem, nové typy mlýnků na pepř a sůl s unikátním mlecím mechanismem CrushGrind nebo nejčerstvější pepřové novinky z Kambodži. Buďte první, kdo ochutná naše nové pepřové destiláty, pivo či pepřové čokolády!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments