💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1000 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

To, že si zakládáme na nejvyšší kvalitě a prodeji pravého Kampotského pepře již víte. Současně se snažíme dohlížet i na to, aby se nejen na českém trhu neobjevovaly padělky Kampotského pepře, případně jejich škodlivé varianty. Bohužel i v ČR se prodává čím dál častěji nepravý Kampotský pepř bez všech certifikátů a trackovacích čísel. Podle chuti však okamžitě poznáte, že od pravého Kampotského pepře má tento opravdu daleko.

Asociací Kampotského pepře v Kambodži nedávno otřásla diskuze nad odebráním certifikátů zauzenému Kampotskému pepři od konkurenční společnosti – sama Asociace i Ministerstvo obchodu doporučilo, aby se na takto škodlivém produktu neobjevovala ochranná známka Kampotského pepře!

Všechno špatně - chuť pepře je pryč, zato přibyly karcinogenní látky

A co je na těchto produktech špatného? Tento pepř je uzený tzv. za studena, kdy jsou pepřová zrna vystavena působení kouře ze spalovaných kokosových slupek. Při tomto procesu se však zcela vytrácí chuť Kampotského pepře, pro kterou je tolik ceněn po celém světě. Navíc se při spalování slupek uvolňují karcinogenní látky, které zůstávají v pepři a zákazníkovi je tak prodáván zdraví škodlivý produkt. Všichni víme, co karcinogeny v lidském těle způsobují.

Druhý závažný problém tohoto produktu je jeho vliv na životní prostředí. Namísto toho, aby byly kokosové slupky kompostovány, což u nich vzhledem k organickému původu není žádný problém, jsou páleny. Do vzduchu se tak uvolňuje velké množství oxidu uhličitého. Pepř totiž není uzen nad jedním malým ohníčkem, ale vzhledem k vysokému objemu uzeného pepře je k uzení přistupováno průmyslovým způsobem a množství produkovaného CO2 není zanedbatelné.

Dělat z Kampotského pepře zdraví škodlivou potravinu nebude v budoucnu dál povoleno

Všechny tyto aspekty jdou proti pravidlům tzv. Book of Specification of Kampot Pepper, tedy regulím, které jasně definují, jak lze s Kampotským pepřem, národním pokladem Kambodži, zacházet a jak nikoliv. A dělat z něj zdraví nebezpečnou potravinu s chutí spáleného kokosu, skutečně není přístup, který by kdokoliv schvaloval.

Než bude tento produkt stažen z prodeje, zřejmě to ještě potrvá, už teď se však můžete mít na pozoru.

My máme radost, že všechny naše produktové inovace jsou nejen v souladu s KPPA a Book of Specification, ale zároveň vyhrávají nejvyšší celosvětová ocenění, jako získal například náš unikátní lyofilizovaný Kampotský pepř s cenou Golden Fork!Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments