🔥   Akce 1+1 na Kampotský pepř|🍸  NØGIN s jarní slevou 38 % |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1000 Kč

🔥 Akce 1+1 na Kampotský pepř|🚚 Odesíláme do 48h

Dárky pro muže jsou velmi náročnou disciplínou, která nedává spát spát spoustě žen – jak být letošní Vánoce kreativní a darovat něco, co váš milovaný dědeček, tatínek, přítel, manžel, milenec či švagr ještě nedostal? Jak se vyhnout klasické lahvi alkoholu, parfému, vodě po holení nebo koši s delikatesami?

Dát najevo muži vašeho srdce že vám na něm opravdu záleží je těžké – co když ale existuje vánoční dárek, který mu rozbuší srdce a okamžitě mu rozsvítí oči nadšením? Co když existuje věc, kterou vždycky chtěl, ale nikdy vám to neřekl? Co kdyby měl na dárku dokonce vyryto vlastní jméno v dřevěné krabičce nebo nějaké speciální věnování, které mu úsměv roztáhne do nekonečně široké radosti?

Naučili jsme české muže více vařit ženám – to je komentář spousty žen, které od nás darovaly Kampotský pepř jako dárek svému milému. To, že jsou Češi národ pepřový jsme věděli, ale u mužů to platí dvojnásob! Konečně je začalo vaření s Kampotským pepřem bavit – mohou totiž sami rozhodovat v kuchyni o tom, který z pepřů vám zrovna na oblíbený steak/pepřovou omáčku nebo třeba zapečení brambory zrovna zvolí a ví, že vám bude chutnat – vždycky 

Pokud si tedy letos lámete hlavu s vánočními dárky pro vybíravého bratra nebo náročného šéfa, doporučujeme tyto sady, které jsou letošním bestsellerem, se kterým nešlápnete vedle:

 

  • NOVÁ SADA PRO MUŽE OPINION – tato dárková kazeta s Kampotským pepřem je připravena pro muže, kteří přesně ví, který z pepřů bude kralovat jejich kuchyni nebo pro ženy, které znají vkus svého muže víc než dokonale. Dárková sada obsahuje nadstandardně široký masivní mlýnek o výšce 17cm z akácie, takže skvěle padne do velké chlapské ruky. Žádná speciální barva mlýnku na pepř, prostě jen kus kvalitního dřeva!

  • SADA S LIMITOVANÝM .PEPPER..GINEM – nejluxusnější dárek letošní sezony, který jsme vyvinuli ve spolupráci s Landcraft – kupte dědečkovi nebo tatínkovi lahev, kterou ještě nikdy neměl příležitost ochutnat – ulovte si jednu z limitovaných 999 lahví .pepper..ginu, do kterého jsme ručně mačkali čerstvé mango a obsahuje čerstvý zelený Kampotský pepř a další tajemné přísady tak autentické pro Asii! Vyberte mu jeho oblíbené číslo, které nikdo jiný nebude mít!

  • DARK SADA S MLÝNKEM Z AMERICKÉHO OŘECHU – má rád vás manžel dárky, které s ním zestárnou a díky kvalitnímu provedení mu zůstanou věrným partnerem na celý život? Pak je sada DARK s českým, ručně vyráběným mlýnkem ideální variantou! Obrovský 25 cm mlýnek z překrásného voňavého dřeva se zárukou 25 let na mlecí mechanismus, který ručně na soustruhu vyráběl náš „woodman“ Jirka je dárkem, který je investicí, kterou váš manžel ocení a už ji nepustí z rukou!
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments