🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Dárky pro muže jsou velmi náročnou disciplínou, která nedává spát spát spoustě žen – jak být letošní Vánoce kreativní a darovat něco, co váš milovaný dědeček, tatínek, přítel, manžel, milenec či švagr ještě nedostal? Jak se vyhnout klasické lahvi alkoholu, parfému, vodě po holení nebo koši s delikatesami?

Dát najevo muži vašeho srdce že vám na něm opravdu záleží je těžké – co když ale existuje vánoční dárek, který mu rozbuší srdce a okamžitě mu rozsvítí oči nadšením? Co když existuje věc, kterou vždycky chtěl, ale nikdy vám to neřekl? Co kdyby měl na dárku dokonce vyryto vlastní jméno v dřevěné krabičce nebo nějaké speciální věnování, které mu úsměv roztáhne do nekonečně široké radosti?

Naučili jsme české muže více vařit ženám – to je komentář spousty žen, které od nás darovaly Kampotský pepř jako dárek svému milému. To, že jsou Češi národ pepřový jsme věděli, ale u mužů to platí dvojnásob! Konečně je začalo vaření s Kampotským pepřem bavit – mohou totiž sami rozhodovat v kuchyni o tom, který z pepřů vám zrovna na oblíbený steak/pepřovou omáčku nebo třeba zapečení brambory zrovna zvolí a ví, že vám bude chutnat – vždycky 

Pokud si tedy letos lámete hlavu s vánočními dárky pro vybíravého bratra nebo náročného šéfa, doporučujeme tyto sady, které jsou letošním bestsellerem, se kterým nešlápnete vedle:

 

  • NOVÁ SADA PRO MUŽE OPINION – tato dárková kazeta s Kampotským pepřem je připravena pro muže, kteří přesně ví, který z pepřů bude kralovat jejich kuchyni nebo pro ženy, které znají vkus svého muže víc než dokonale. Dárková sada obsahuje nadstandardně široký masivní mlýnek o výšce 17cm z akácie, takže skvěle padne do velké chlapské ruky. Žádná speciální barva mlýnku na pepř, prostě jen kus kvalitního dřeva!

  • SADA S LIMITOVANÝM .PEPPER..GINEM – nejluxusnější dárek letošní sezony, který jsme vyvinuli ve spolupráci s Landcraft – kupte dědečkovi nebo tatínkovi lahev, kterou ještě nikdy neměl příležitost ochutnat – ulovte si jednu z limitovaných 999 lahví .pepper..ginu, do kterého jsme ručně mačkali čerstvé mango a obsahuje čerstvý zelený Kampotský pepř a další tajemné přísady tak autentické pro Asii! Vyberte mu jeho oblíbené číslo, které nikdo jiný nebude mít!

  • DARK SADA S MLÝNKEM Z AMERICKÉHO OŘECHU – má rád vás manžel dárky, které s ním zestárnou a díky kvalitnímu provedení mu zůstanou věrným partnerem na celý život? Pak je sada DARK s českým, ručně vyráběným mlýnkem ideální variantou! Obrovský 25 cm mlýnek z překrásného voňavého dřeva se zárukou 25 let na mlecí mechanismus, který ručně na soustruhu vyráběl náš „woodman“ Jirka je dárkem, který je investicí, kterou váš manžel ocení a už ji nepustí z rukou!
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments