💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Udržitelnost je jedním ze stavebních kamenů, na kterých .pepper..field stavíme. Ostatně ne nadarmo jsme se v letošním vyhlášení cen SDGs Asociace společenské odpovědnosti umístili na druhém místě v kategorii Byznys. Udržitelnost se promítá do každého aspektu našeho fungování, a je přítomna i ve způsobu, jakým naše výrobky balíme.

Materiály, které k tomuto účelu využíváme, zastupuje především české sklo, korek a dřevo. K nim však díky spolupráci se společností Kartoons nově přidáváme další materiál, kterým je karton. Ten se povaluje každému z nás ve sklepě či na půdě, případně končí v koších nebo kamnech. A přitom se s ním dá vymýšlet tolik zajímavého!

Design. Kvalita. Recyklace.  

My jsme se rozhodli dát kartonu druhou šanci a vytvořit z něj designově precizní boxy, ale i stojánky na naše na skleněné zkumavky. Zkumavky a mlýnky z dřevěného masivu ukládáme do lůžek ve speciálních boxech, které jsou udržitelné, snadno recyklovatelné a jen minimálně zatěžují naši planetu. Navíc v nich můžete naše produkty uchovávat dlouhodobě a vždy se do nich vracet, pokud potřebujete do jídla přidat trochu kambodžského slunce ukrytého v pepřových kuličkách.

Naší další kartonovou novinkou jsou speciální stojánky, do kterých lze zkumavky uložit a mít je tak neustále po ruce během vaření. Se stylovým stojánkem se navíc ze zkumavek stává skvělá designová ozdoba každé kuchyňské linky. A co víc, v momentě, kdy pepř dojde, můžete zkumavku ve stojánku opět doplnit pepřem, nebo ji naplnit vodou a vložit do ní řezané květiny či namnožené pokojovky. 

Byli bychom totiž velmi rádi, kdybychom myšlenku upcyklace šířili dál i mezi naše zákazníky. Pro všechny obaly našich výrobků lze najít alespoň jedno další využití. Na jaké přijdete vy? Experimentujte, hrajte si, neplýtvejte a výsledky vašeho snažení s námi sdílejte na sociálních sítích. Jsme zvědaví, co s našimi pepřovými doplňky vymyslíte. ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments