🔥   Akce 1+1 na Kampotský pepř|🍸  NØGIN s jarní slevou 38 % |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1000 Kč

🔥 Akce 1+1 na Kampotský pepř|🚚 Odesíláme do 48h

Strávili jste letos doma až příliš mnoho času díky všem omezením? A došlo vám, jak báječnou ženu doma máte? Uvědomili jste si, jak je hodná vaše maminka, která vám letos pomáhala s dětmi, když školy zavřely? Jak skvělá je vaše přítelkyně, která vám doma trpělivě vařila, i když jí došla inspirace? Jaký dárek zvolit pro ženu, která měla v domácnosti více starostí než kdy jindy?

 

Ženy si zaslouží rozmazlovat – tchýně kvalitním parfémem, manželka hezkým spodním prádlem a sestra dobrou knížkou, u které si odpočine. Pokud ale – ať už dobrovolně či nedobrovolně – tráví spoustu času v kuchyni, mělo by je kuchařské řemeslo bavit. Kdy naposledy jste viděli, že by vaše žena nadšeně pročítala recepty a těšila se, až vám uvaří večeři, aniž by musela vymýšlet komplikované kuchařské postupy? 

 

Jaké dárky ženy nejvíce ocení?

 

  • HEZKY ZABALENÉ – věděli jste, že většina žen si myslí, že podle balení dárku pozná, jak vám na ní záleží? A má pravdu! Všechny naše dárkové sady s Kampotským pepřem balíme automaticky ručně do luxusního hedvábného papíru s mašlí a s precizními detaily, které by ani vaše žena nezabalila lépe  Naši vánoční skřítci vám dárek zabalí tak dokonale, s náležitou péčí a láskou, že vás žena bude podezírat, že jste něco provedl 

 

  • TAKOVÉ, KTERÉ JINÁ NEDOSTANE – nechte jí vyrýt zdarma do naší dřevěné dárkové krabičky její jméno – řeknete jí tím, že tato dárková sada je jen a jen pro ni a žádnou jinou. Uvědomí si, s jakou pečlivostí a plánováním jste musel dárek vybírat a že jste jej nekupoval na poslední chvíli v supermarketu, kde by vám její jméno či osobité věnování do dřeva těžko vyryli. Máte mezi sebou vlastní hlášku nebo heslo? Vyryjeme vám do jakékoliv dárkové sady cokoliv!

 

  • DÁRKY, KTERÝM POMŮŽETE – s námi ženami je to lehké – máme rády nové a krásné věci. Pokud dostaneme dárek, který navíc díky vaší štědrosti pomohl třeba v tak nádherné zemi, jako je Kambodža a byl balen v ČR ručně malými firmami, dokážeme to opravdu ocenit. Tyto dárky s férovým přesahem jsou pro nás vyjádřením toho, že máme vedle sebe hodného a milujícího člověka, kterému záleží na nás, ale i na ostatních lidem kolem.

 

NĚCO, CO NÁS KAŽDÝ DEN ROZESMĚJE – to že je Kampotský pepř afrodiziakum jsme si nechali až na konec  Ale pokud by tato zázrak náhodou nefungoval, tak z vlastní zkušenosti víme, že vařit s Kampotským pepřem každý den je věc, která nám vykouzlí úsměv na tváři – můžete párovat jednotlivé pepře s pokrmy, hádat, který z nich jste zrovna použili anebo večer zkoušet nové kombinace – třeba oblíbený gintonic s červeným Kampotským pepřem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments