🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Strávili jste letos doma až příliš mnoho času díky všem omezením? A došlo vám, jak báječnou ženu doma máte? Uvědomili jste si, jak je hodná vaše maminka, která vám letos pomáhala s dětmi, když školy zavřely? Jak skvělá je vaše přítelkyně, která vám doma trpělivě vařila, i když jí došla inspirace? Jaký dárek zvolit pro ženu, která měla v domácnosti více starostí než kdy jindy?

 

Ženy si zaslouží rozmazlovat – tchýně kvalitním parfémem, manželka hezkým spodním prádlem a sestra dobrou knížkou, u které si odpočine. Pokud ale – ať už dobrovolně či nedobrovolně – tráví spoustu času v kuchyni, mělo by je kuchařské řemeslo bavit. Kdy naposledy jste viděli, že by vaše žena nadšeně pročítala recepty a těšila se, až vám uvaří večeři, aniž by musela vymýšlet komplikované kuchařské postupy? 

 

Jaké dárky ženy nejvíce ocení?

 

  • HEZKY ZABALENÉ – věděli jste, že většina žen si myslí, že podle balení dárku pozná, jak vám na ní záleží? A má pravdu! Všechny naše dárkové sady s Kampotským pepřem balíme automaticky ručně do luxusního hedvábného papíru s mašlí a s precizními detaily, které by ani vaše žena nezabalila lépe  Naši vánoční skřítci vám dárek zabalí tak dokonale, s náležitou péčí a láskou, že vás žena bude podezírat, že jste něco provedl 

 

  • TAKOVÉ, KTERÉ JINÁ NEDOSTANE – nechte jí vyrýt zdarma do naší dřevěné dárkové krabičky její jméno – řeknete jí tím, že tato dárková sada je jen a jen pro ni a žádnou jinou. Uvědomí si, s jakou pečlivostí a plánováním jste musel dárek vybírat a že jste jej nekupoval na poslední chvíli v supermarketu, kde by vám její jméno či osobité věnování do dřeva těžko vyryli. Máte mezi sebou vlastní hlášku nebo heslo? Vyryjeme vám do jakékoliv dárkové sady cokoliv!

 

  • DÁRKY, KTERÝM POMŮŽETE – s námi ženami je to lehké – máme rády nové a krásné věci. Pokud dostaneme dárek, který navíc díky vaší štědrosti pomohl třeba v tak nádherné zemi, jako je Kambodža a byl balen v ČR ručně malými firmami, dokážeme to opravdu ocenit. Tyto dárky s férovým přesahem jsou pro nás vyjádřením toho, že máme vedle sebe hodného a milujícího člověka, kterému záleží na nás, ale i na ostatních lidem kolem.

 

NĚCO, CO NÁS KAŽDÝ DEN ROZESMĚJE – to že je Kampotský pepř afrodiziakum jsme si nechali až na konec  Ale pokud by tato zázrak náhodou nefungoval, tak z vlastní zkušenosti víme, že vařit s Kampotským pepřem každý den je věc, která nám vykouzlí úsměv na tváři – můžete párovat jednotlivé pepře s pokrmy, hádat, který z nich jste zrovna použili anebo večer zkoušet nové kombinace – třeba oblíbený gintonic s červeným Kampotským pepřem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments