🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

„Ale co mu mám dát – vždyť je vegetarián!“ takové katastrofické zvolání se vás vůbec nemusí na letošní Vánoce týkat – vegetariánství není nemoc.  Naopak dárků pro kamarády, sestru nebo švagrovou, které nejí maso, můžete vybrat spousta. Co je ale důležité?

 

  • VÍTE, PROČ NEJÍ MASO? Vegetariánem se člověk většinou stane kvůli zdravotním či dietním důvodům nebo třeba protože mu záleží na ostatních – včetně zvířat. Pokud tedy hledáte dárek pro sestru vegetariánku, s Kampotským pepřem se trefíte do obou variant – náš pepř je – jako jeden z mála na trhu – výhradně bezlepkový a prodávaný ve 100 % čistotě, která je dosažena ručním sběrem a přebíráním pinzetou v Kambodži a speciálním finálním sortováním na SORTEXU zde v ČR – díky tomu je náš pepř vyhledáván i jako dárek pro osoby se zdravotním znevýhodněním – neobsahuje totiž opravdu nic víc, než 100% kvalitní pepř – a to je dnes velká rarita!

 

  • DÁREK BEZ MASA – DÁREK S PŘESAHEM – zní to možná vtipně, ale vybrat dárek pro vegetariána nemusí být jednoduché nejen kvůli bezmasovým variantám, ale zkrátka a dobře proto, že většina lidí s bezmasým jídelníčkem je společensky velmi uvědomělá a záleží jim na všech produktech, které konzumují – proto pokud darujete vegetariánovi dárek, který má tak velký společenský přesah, jako je třeba právě Kampotský pepř od .pepper..field, zabodujete! Náš pepř vykupujeme výhradně od nejmenších farmářských rodin za férové ceny a platíme jim 100% částku na ruku. Staráme se nejen o jejich rodiny, ale zároveň i o to, aby zde v ČR byl pepř balen do kvalitních, ideálně českých materiálů, které se dají znovu udržitelně použít – veškeré dárky jsou pak baleny ručně. Darujte přítelkyni vegetariánce něco, čím ji ohromíte!

 

  • PRAVÝ ČERVENÝ PEPŘ – IKONA PRO VEGETARIÁNY – Pravý červený Kampotský pepř je velmi vzácným pepřem, které perfektně doladí chuť vegetariánských, ale i veganských jídel, které je často velmi náročné dochutit. Tato ikona veganství u nás v ČR dříve nebyla, proto se jedná o velkou revoluci i v dárku pro vegany – červený pepř perfektně ladí s čímkoliv rostlinného původu díky tomu, že je nádherně aromatický, voňavý, sladký a ovocný. Letošní Vánoce bude vaše dcera veganka překvapena z toho nejkrásnějšího voňavého dárku, který je navíc od srdce!

 

TIP! Vyzkoušejte třeba naši novou sadu s veganskými ořechovými másly s červeným Kampotským pepřem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments