🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Pokud jste jako my srdcem a duší cestovatelé, je vám už tento rok dlouhý. Kvůli všem nařízením nemůžeme cestovat a objevovat nové dálky. Jak se však říká, každá mince má dvě strany a člověk by měl vždy hledat pozitiva i v těžkých chvílích. V dnešní době si tak o to více ceníme naší rodné hroudy a také máme možnost obdivovat krásy naší vlasti. Řekněte sami, kdy jste za poslední roky viděli Prahu, Český Krumlov nebo třeba Olomouc tak prázdné? Nejspíš, když jste ještě byli děti, a o Vánocích se nejvíce těšili na pohádky v televizi, mlsání cukroví a hlavně na dárečky od Ježíška.

Letos se ale možná nevyhnutelně se blížícího data Vánoc naopak děsíte. Dříve bylo vybírání dárků pro cestovatele celkem snadné – vyřešili jste to letenkou, jízdenkou, případně průvodcem do dané destinace, nebo novou cestovatelskou vychytávkou. Co ale darovat cestovatelům letos, když není jisté, kdy a kam budou moci vyrazit?

Pro většinu cestovatelů jsou vzpomínky uložené nejen ve fotografiích a suvenýrech z cest, ale i ve vůních. I vám se určitě nejednou stalo, že vás nějaká vůně vrátila na konkrétní místo. My v .pepper..fieldu se například díky vůni Kampotského pepře neustále vracíme ke všem našim cestám do slunné Kambodži a vzpomínáme na ranní paprsky, které nás příjemně hřály do tváře, na vůni pepřových polí a na farmářské rodiny, od kterých Kampotský pepř vykupujeme a které do každé ručně sbírané kuličky pepře vkládají špetku slunce a spoustu lásky.

Hezké vzpomínky se často snoubí s vůní, případně s gastronomickým zážitkem. Možná si máme letos vytvářet nové vzpomínky v kruhu rodinném s vůní dálek. Co když letos na Vánoce zkusíte uvařit nějaké orientální nebo exotické jídlo? Sehnat exotické suroviny jde dnes na dvě kliknutí. Korunu vašemu kulinářskému umění dodá právě náš sluncem provoněný Kampotský pepř. Pokud si tedy lámete hlavu, čím obdarovat své přátele dobrodruhy, darujte jim jednu z našich pepřových sad jako vánoční dárek a pak už jen po očku sledujte, jak se jim po tvářích rozlévá úsměv a v myslích utváří krásné nové vzpomínky.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments