🔥   Akce 1+1 na Kampotský pepř|🍸  NØGIN s jarní slevou 38 % |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1000 Kč

🔥 Akce 1+1 na Kampotský pepř|🚚 Odesíláme do 48h

Udržitelnost – tento pojem, který hnul letos celou společností v sobě obsahuje spoustu dobrého. Mít udržitelné Vánoce pro nás znamená recyklovat staré vánoční ozdoby, pečlivě si vybírat uvědomělé dodavatele jídla nebo se třeba vyhnout obrovskému konzumnímu tlaku tím, že budeme nakupovat udržitelné vánoční dárky – méně, ale o to kvalitněji.

 

Jak ale takový dárek vybrat? Co dát šéfovi, který se rozhodnul, že letos firma dostane pouze dárky s udržitelným přesahem? Jak potěšit kamarádku, která si uvědoměle vybírá vše do domácnosti sama? Jak ještě překvapit kolegyni, která má v hlavě všechny trendy udržitelnosti?

 

Vybrali jsme pro vás tři naše ikonické produkty, které jsou krásné, udržitelné, ekologické a byly vytvořeny s cílem letošní Vánoce potěšit, pomoci, ale hlavně zůstat s vámi na věky věků a dělat obdarovanému radost rozličnými způsoby!

 

  • NĚKOLIKAGENERAČNÍ MLÝNEK – v .pepper..field si myslíme, že vánoční dárky by především měly být hodnotné – a to takové, které jsou pro toho druhého investicí třeba až do konce života. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik zbytečných dárků dostanete? Kolik jich zůstane v polici vystavených jen z nutnosti a v šuplíku zabírá místo? Co takhle se letos raději složit s bratrem a koupit tatínkovi jeden kvalitní dárek, který si bude hýčkat už napořád? Náš luxusní mlýnek AUTHENTIC se zárukou 25 let na mechanismus je vyroben z toho nejlepšího amerického ořechu, ručně, pečlivě, a hlavně s takovými detaily, že se na něj obdarovaný bude dívat celý život s obdivem! A v tom tkví kouzlo udržitelných dárků!

 

  • ZKUMAVKY JAKO KVĚTINOVÁ OZDOBA – naše obaly byly tvořeny pro to, aby vám dlouho sloužily v domácnosti. Třeba naše ikonická velká sada zkumavek, která je vyrobena z českého skla a nádherné dřevěné krabičky. Zkumavky jsme několikrát viděli ve vašich nádherných květinových kompozicích, kdy jste po spotřebování pepře použili tento kvalitní materiál jako elegantní vázičku na květinu! Krabička má zase vnitřní výsek, který lze vytrhnout a bude vám sloužit na cokoliv si vzpomenete.

TIP! Darujte dřevěnou krabičku s gravírováním jména – bude osobitější a obdarovaný si na vás vzpomene každý den

 

  • ČESKÝ DŘEVĚNÝ STOJÁNEK – to, že naše obaly necestují z druhého konce světa, ale jsou vyrobeny zlatými českými ručičkami, nám už přijde jako samozřejmost. Proto jsme s velkou láskou vzali české dřevo a náš woodman Jirka z něj vyrobil naše nádherné stojánky na české zkumavky. Ty kromě toho, že jsou kompletně včetně materiálů zpracovávány u nás v ČR velmi pečlivou a pomalou prací, slouží v kuchyni jako spolehlivý ochránce našich zkumavek, ve kterých můžete skladovat Kampotský pepř, ale i cokoliv jiného vás udělá šťastnými! Každý stojánek na sobě vždy nese náš skromný certifikát toho, že byl vyroben tím nejčistším a nejudržitelnějším množným způsobem.
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments