🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Otázka udržitelnosti a ekologie rezonuje naší společností čím dál tím silněji, a ani nám není ochrana životního prostředí lhostejná. Naopak se ji snažíme co nejvíce podporovat, a to už jen proto, že bez kvalitního životního prostředí by nebyl ani kvalitní Kampotský pepř.

Proto jsou pro nás velkým tématem obaly, do kterých náš pepř balíme. Podobně jako řada jiných společností se i my snažíme omezit míru využívání nerecyklovatelných plastů, se kterými si příroda dokáže poradit jen s velkými obtížemi. Proto jsme navrhli takové obaly, které jsou vyráběny u nás v Česku, pracují s tuzemskými materiály a jejich recyklace je co možná nejjednodušší.

Náš pepř je balen do uzavíratelných tzv. doypack sáčků, které jsou tvořeny kombinací tří vrstev speciálních materiálů. Díky nim je zaručena maximální čerstvost a ochrana pepře. Sáček lze zcela jednoduše recyklovat, a tím šetřit životní prostředí. Pokud raději volíte přírodní variantu a víte, jak naložit s kompostovatelnými sáčky, pak zvolte sadu ECO gift box. Ta obsahuje pouze doypacky vyrobené z plně kompostovatelných materiálů, včetně zipového uzávěru, takže obal můžete pohodlně hodit na kompost.

Čeští mistři skláři pro nás vyrábějí unikátní zkumavky, které jsou kombinací českého kvalitního skla a korku na míru, který zabraňuje jakékoliv oxidaci pepře tím, že je dokonale nepropustný. Takový obal nabízí nejen maximální ochranu kvality pepře, ale barevné pepřové kuličky za čirým materiálem vnesou do každé kuchyně unikátní designový prvek. Zvláště jsou-li zkumavky skombinovány s naším unikátním stojánkem vyrobeným z masivu.

Ve jménu co možná nejefektivnější udržitelnosti si náš zodpovědný zákazník nejdříve zakoupí pepř v těchto skleněných zkumavkách. A až z nich všechen pepř spotřebujete, což se díky jedinečné chuti Kampotského pepře stane dříve, než byste čekali, poté zkumavky můžete doplnit obsahem zakoupených ekologických sáčků. Pokud si navíc ulovíte jeden z našich ručně vyráběných stojánků, kterých máme jen limitovaných 50ks na měsíc, tak můžete mít velké zkumavky vystaveny na kuchyňské lince už napořád a dosypávat jejich obsah nekonečně dlouho!

Tím se vytvoří nikdy nekončící udržitelná smyčka, díky které si budete moci vychutnat náš pepř nebývalých kvalit, aniž byste tím planetě zbytečně přitápěli.

 

TIP NA ZÁVĚR: naše dárkové krabičky vyráběné zde v ČR z topolového dřeva jsou jednoduše navrženy tak, aby vnitřní výseky šlo vytrhnout. Vznikne tak krásný uložný boxík, který můžete nejen v kuchyni využít takřka na cokoliv!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments