🚚  Doprava ZDARMA do Zásilkovny už jen do dnešní půlnoci!

Krásný obal, ale co s ním? Jsou tu hned tři varianty. Tou první, ze které nejsme příliš nadšení, je vyhození obalu do klasického koše. Větší radost nám udělá, když obal vytřídíte, a dáte mu tak šanci na recyklaci. A pak je tu možnost třetí, která je pro nás i pro planetu tou nejlepší, a tou je znovupoužití obalu.

Sáčky

Naše doypack sáčky, do kterých balíme pepř, jsou skvělou ukázkou možnosti upcyklace našich obalů. Jsou totiž znovuuzavíratelné s kvalitním zipem, což znamená, že je můžete plnit vším možným pro zachování čerstvosti. To platí třeba pro nejrůznější druhy sušených bylinek, které jste si vypěstovali na vlastní zahrádce nebo cokoliv co byste rádi uchovali v kuchyni dlouho čerstvé. Kromě zipu mají naše sáčky trojvrstvou bariéru, která uchrání jakýkoliv poklad z kuchyně!

Uzavíratelný sáček se však hodí i na cesty. Můžete si do něj připravit směs koření s Kampotským pepřem, a tu pak používat během pikniků, stanování nebo při venkovním grilování, aniž byste museli mít naše mlýnky sebou. Stejně tak jej lze naplnit čerstvě namletou kávou na cesty, nebo do něj dětem nachystat malou svačinku. Obal lze používat také pro zamrazování celé řady nejrůznějších surovin.

Skleněné zkumavky

Mimo sáčků pepř balíme do našich ikonických skleněných zkumavek z kvalitního českého skla, které jsou tvořeny nejen na míru, ale také ručně. Díky kombinaci s přesným korkovým závitem na míru tak pepřová zrna dovedou udržet v dokonalé kondici a vyniká v nich jeho jedinečnost, aniž by během měsíců či dokonce let pepř oxidoval. 

V ideálním případě jsou tyto zkumavky určeny pro neustálé doplňování pepřem ze sáčků, ovšem využívat je lze i pro celou řadu dalších účelů.

Díky transparentnosti je lze plnit vším, co v kuchyní těší vaše oko. Co třeba zkumavky použít na cukrářské dekorace? Skvěle se v nich vyjímají například vanilkové lusky. Jedná se o netradiční cestu, jak někomu naservírovat drink či letní konktejl, případně můžete zkumavky věnovat vašim dětem, aby je využívaly na své nejrůznější pokusy. Nezapomínejte však, že se jedná o sklo, a proto by si s tímto obalem měly děti hrát jen za dozoru rodičů.

A jak upcyklujete naše obaly vy? Pošlete nám fotografii či inspiraci a po zásluze vás odměníme za boj o lepší planetu! ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments