🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

K napsání tohoto článku jsou nám nejvíce inspirací naše babičky a dědečkové, jejichž prvotní nadšení z Kampotského pepře si dodnes pamatujeme. Darovat dárek pro babičku, to není lehká věc. Potěší ji sice vše, ale jaký dárek vybrat, aby byl od srdce a takto vzácný člověk jej mohl používat každý den?

 

DÁREK PRO BABIČKU K VÁNOCŮM – většinou se snažíme, aby dárek zpříjemnil babičkám chvilky relaxace – dáváme jim kvalitní kávu, relaxační polštáře, předplatné oblíbených křížovek, dobrou knihu nebo třeba koš s delikatesami. Ale můžeme jim zpříjemnit i čas strávený v kuchyni? Myslíte, že je v kuchyni ještě dokážete po tolika letech překvapit? To rozhodně ano! Pamatujeme si jako dnes, když naše babičky rozbalovaly sadu s mlýnkem a malými zkumavkami s Kampotským pepřem – a nadšení bylo více než opravdové. Dodnes nás těší, když na jejich lince zahlédneme jeden z našich prvních mlýnků na pepř a když nám volají, že jim došel bílý Kampotský pepř, bez kterého „dědovi nemůžou přeci ugrilovat tu rybu“. Těší se z každé naší novinky a zapáleně se ptají, jak ji mají používat!

 

TIP – zkuste babičce darovat jednu z našich pepřových čokolád ve spolupráci s HERŮFEK – bude mít tak chvíle s pepřem spojeny i s chvilkami, kdy si užívají s dobrou kávou a mlsáním svoji oblíbenou knihu!

 

DÁREK PRO DĚDEČKA K VÁNOCŮM – dědečky většinou zajímá, co mají na talíři dobrého  Možná vašeho dědu neokouzlí krásně zabalená dárková sada s osobním gravírováním, ale co rozhodně ocení, je kvalitní český mlýnek z masivu. Pořádný chlapský nástroj, který vyřezával ručně náš soustružník Jirka, je kus poctivé české práce, kterou každý dědeček k Vánocům určitě ocení více než jen pochvalným zamručením 

 

TIP – pro náročné dědečky doporučujeme k Vánocům mlýnek AUTHENTIC z amerického ořechu, který je opravdu precizní prací. Tento mlýnek představuje opravdovou lásku k věcem, které zůstávají i v dnešním světě skutečné – stejně jako práce na tomto mlýnku a náš projekt jako takový. A to dědeček nebo vaši rodiče k Vánocům opravdu ocení. Pokud chcete potěšit dvojnásob, darujte rodičům na společné večery luxusní lahev našeho ginu s pepřem, který budou po malých doušcích upíjet ve sváteční chvíle.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments