💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Pokud se podíváte na náš sortiment, rychle pochopíte, že Kampotský pepř milujeme natolik, že se s ním nebojíme experimentovat a přidáváme jej doslova ke všemu možnému. Od čokolády, sušeného masa a lahodných oříškových máslíček, až po pivo či různé druhy destilátů. Hranice tohoto poznávání jsou ovšem nekonečné a podobné experimenty můžete s naším Kampotským pepřem provádět i u sebe doma.

Jednou z možností je káva s černým pepřem. Pokud si říkáte, zda k sobě hořkost kávy potřebuje ještě něco tak výrazného, jako je pepř, možná budete překvapeni, co pepř s její chutí dokáže.

Chuť pepře má moc tlumit onu pověstnou hořkost kávy a dává vyniknout chuťovým tónům, které ji doprovází. Zároveň celému nápoji přidává svou vlastní specifickou chuť a také charakteristickou štiplavost, která celý kávový zážitek náležitě okoření.

Nápoj z pepře a kávy je ideální kombinovat s mlékem, které zhutní jeho chuť a také cukrem, který dodá sladký podkres štiplavosti a hořkosti nápoje. Pokud však dáváte přednost plné chuti kávy, nejdříve nápoj ochutnejte bez mléka a cukru.

Jak na to?

Ideálním poměrem je na dvě kávové lžičky půl lžičky drceného černého Kampotského pepře. Nápoj můžete připravovat například ve french pressu nebo aero pressu. Pepř i kávu zalévejte horkou vodou společně a nechte dostatečně dlouho louhovat. Snažte se vybrat kávu kvalitní s bohatým aroma a nejlépe takovou, jejíž chuť máte zažitou a přesně poznáte, jaké změny se díky přidanému pepři dočkala. A když už doma máte fair trade Kampotský pepř, můžete vyzkoušet také fair trade kávová zrna. ☺

Život je až příliš krátký na to, abychom v něm podobné experimenty neprováděli. A pokud nemáte dostatečně originální nádobí, ze kterého si podobné kousky vychutnávat, podívejte se na naši limitovanou edici nádobí Golden Peppercorn od francouzské umělkyně Marie Poirot, která pro nás vytvořila jedinečný hrneček s dezertním talířkem a lžičkou.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments