🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Pokud jste našimi zákazníky, popřípadě uvažujete o tom, že si malý kus Kambodži do své kuchyně pořídíte i vy, vězte, že tímto nákupem neuděláte radost jen nám, ale především podpoříte rodiny farmářů žijící v kambodžské oblasti Kampotu, kde je námi nabízený pepř pěstován.

Tito lidé každý den vstávají do podstatně odlišné reality, než na jakou jsme zvyklí u nás v moderním evropském prostředí. Byť u nás řada věcí nefunguje tak, jak by měla, drtivá většina z nás má alespoň jistotu záchranné sociální a zdravotní sítě, které nám tzv. kryjí záda a dokážou pomoci, když je nejhůř.

Bohužel v Kambodži nic takového neznají. Celá země se ještě stále vzpamatovává z nelehké minulosti a pro každou z místních rodin platí nutnost postarat se sama o sebe, jelikož to za ni nikdo jiný neudělá. Nedostupná lékařská pomoc, velmi strohý vzdělávací systém a chabý trh práce jsou důvodem, proč je zde život výrazně odlišný od toho našeho.

Přesto je život mezi pralesy a pepřovými plantážemi ryzejší, a dost možná i šťastnější. Pokud byste chtěli v Kambodži najít osobu, která není pozitivní a neustále se nesměje od ucha k uchu, hledali byste skutečně dlouho. Tito lidé se totiž ze svého mála naučili udělat velké bohatství a každou maličkost brát jako příležitost k radosti.

A přesně to je důvod, proč chceme mezi námi Evropany a pozitivními Kambodžany uzavřít směnný obchod. My Evropané pošleme do Kambodže kus našeho západního bohatství, za které si tamní farmáři dovolí zdravotní péči a pošlou své děti do škol. Oni na oplátku provoní naše kuchyně jedinečným Kampotským pepřem a naučí nás, že to největší bohatství se neukrývá na bankovních účtech, ale v našich srdcích a ve způsobu, jakým nahlížíme na svět okolo nás.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments