💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Ani ve snu by nás to nenapadlo, ale je to tak. 1. 4. 2024 se konala výroční konference Asociace Kampotského pepře v Kampotu za účasti Ministerstva obchodu. Prezentovaly se výsledky za rok 2023, ale také se volilo nové vedení Asociace. A stalo se to, v co jsme ani nedoufali.

Po pouhých 5 letech od startu projektu jsme se stali největším exportérem Kampotského pepře na světě. A co víc, po letošních volbách stojíme v čele samotné Asociace. Náš Ajaa (na fotce úplně vpravo) byl totiž zvolený jejím prezidentem.

Spolu s Davidem zvítězili s kampaní "Stronger, together!", která poprvé v historii spojuje všechny dobré firmy a farmáře v Kampotu. Nově tak máme celosvětově na starosti 6 oblastí včetně marketingu Kampotského pepře, kontroly pravosti, prevence podvádění a dalších.

Jsme dojatí, šťastní a uvědomujeme si, jaký je to závazek. Stali jsme se projektem, který mění region Kampot k lepšímu - až na úroveň jednotlivých lidských osudů. Je to práce, která je smysluplná a která nás všechny naplňuje.

Děkujeme!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments