💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Pro nás je obyčejné kolo maličkost. Pro rodiny našich farmářů je to až luxus. Proto děkujeme všem, kteří uprostřed léta navštívili pražskou restauraci SIA nebo se následně zapojili do neveřejné sbírky. Díky tomu jsme darovali dětem našich farmářů 20 jízdních kol .pepper..bikes. Podívejte se na radost a úsměvy, které jsme do Kampotu přivezli. 

Od středy 19. 7. do úterý 25. 7. jste mohli v restauraci SIA ochutnat speciální menu Rabata gril a Kampotský pepř díky šéfkuchaři Jiřímu Štiftovi. Z každé objednávky jsme darovali 10 Kč na náš projekt .pepper..bike - kola pro děti z námi podporovaných farmářských rodin. 

Zaskočilo nás, kolik našich fanoušků a zákazníků se ozvalo, že chtělo také přispět, ale v daném týdnu restauraci navštívit nemohli. Přece jen, SIA je jen jedna a pouze v Praze. A tak vznikl nápad na neveřejnou sbírku.

Ještě než skončilo léto, vybrali jsme víc, než jsme předpokládali. Dnes tak má 20 dětí nový .pepper..bike zaparkovaný doma. A z kilometrů, které musely každý den chodit dlouhé hodiny pěšky, se jim cesta zkrátila na minuty.

Děkujeme nejen restauraci SIA, ale také všem dárcům, zákazníkům a fanouškům. Pomáháte nám dodržet náš slib - zlepšovat životní podmínky v jedné z nejchudších zemí jihovýchodní Asie. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments