💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Naše 7-týdenní mise v Kambodži je úspěšně zakončena. V den našeho odletu o nás vyšel článek v Khmer Times - nejpopulárnějším anglickém deníku Kambodži a o naší práci se rozepsalo i Ministerstvo zahraničních věcí. Na Valentýna jsme totiž v Kambodži slavnostně předali české stroje ze Zlína zástupcům Asociace Kampotského pepře a Velvyslanectví České republiky v Phnom Penhu farmářům v rámci našeho rozvojového projektu s Českou rozvojovou agenturou.

Článek o české pomoci v Khmer Times

Článek o česko-kambodžské spolupráci s Českou rozvojovou agenturou

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments