Naše 7-týdenní mise v Kambodži je úspěšně zakončena. V den našeho odletu o nás vyšel článek v Khmer Times - nejpopulárnějším anglickém deníku Kambodži a o naší práci se rozepsalo i Ministerstvo zahraničních věcí. Na Valentýna jsme totiž v Kambodži slavnostně předali české stroje ze Zlína zástupcům Asociace Kampotského pepře a Velvyslanectví České republiky v Phnom Penhu farmářům v rámci našeho rozvojového projektu s Českou rozvojovou agenturou.

https://www.khmertimeskh.com/50692513/condiments-of-the-house-czechs-help-with-pepper-processing

https://www.mzv.cz/phnompenh/cz/rozvojova_spoluprace_a_ekonomika/zahranicni_rozvojova_spoluprace/program_rozvojoveho_partnerstvi_pro/kambodza_slavnostni_predavka_ceske.html

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments