🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Naše 7-týdenní mise v Kambodži je úspěšně zakončena. V den našeho odletu o nás vyšel článek v Khmer Times - nejpopulárnějším anglickém deníku Kambodži a o naší práci se rozepsalo i Ministerstvo zahraničních věcí. Na Valentýna jsme totiž v Kambodži slavnostně předali české stroje ze Zlína zástupcům Asociace Kampotského pepře a Velvyslanectví České republiky v Phnom Penhu farmářům v rámci našeho rozvojového projektu s Českou rozvojovou agenturou.

https://www.khmertimeskh.com/50692513/condiments-of-the-house-czechs-help-with-pepper-processing

https://www.mzv.cz/phnompenh/cz/rozvojova_spoluprace_a_ekonomika/zahranicni_rozvojova_spoluprace/program_rozvojoveho_partnerstvi_pro/kambodza_slavnostni_predavka_ceske.html

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments