Co jsme se od něj naučili?

Pozvali jsme slavného italského šéfkuchaře Matteo De Carli na grilovačku - zajímalo nás, jak totiž grilují ti nejlepší. Výsledek nás překvapil! Jednoduché kombinace, pár kvalitních surovin a za pár minut bylo hotovo.

  • Nečekejte a překvapte hosty před grilováním - ještě než jsme rozpálili gril, Matteo udělal pětiminutové carpaccio z lososa s citronem, bylinkami a červeným Kampotským pepřem - to nás úplně dostalo a první hladovce na chvíli zasytilo 😊
  • Stačí pár kvalitních surovin - Matteo pak začal na gril pokládat neobvyklou kombinaci - chobotnici, šťavnatý kuřecí steak, velké kusy brambor, zeleninu a česnek - vše dochucené pouze kvalitní solí a Kampotským pepřem.
  • Domácí omáčka - zahoďte kupované omáčky a připravte si dopředu svoji vlastní - třeba z lyofilizovaného Kampotského pepře - je tak skvělá, že ji dámy zkoušely i s melounem, hodí se na namáčení zkrátka ke všemu! Matteo ji redukoval slivovicí, výsledná chuť byla tak víc než překvapivá.
  • Čerstvost - jen maso nestačí! Udělejte jako základ fresh salát s jahodami, na něj pak položte veggie i masové varianty dle libosti hostů. Protože když grilujete jednoduše a s čerstvými ingrediencemi, tak už potřebujete jediné – finální chuť, která je pomyslnou zlatou tečkou – třeba právě čerstvě namletý pepř na čemkoliv, co dáváte na gril.
  • Kombinace chutí – Sladká, slaná, kyselá, hořká – chutě spojujte, neoddělujte! Proto skvěle funguje zeleninový salát se sladkým ovocem navrch, proto se hosté rozplývají nad zmrzlinou, na kterou nečekaně namelete čerstvý červený pepř – jakákoliv chuť navíc v jídle jej pozvedne na další level – nebojte se experimentů a budete šéfkuchařem všech grilovaček!

Buon Appetito!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments