🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

O tom, že máme krásné dárky s Kampotským pepřem jste se možná už přesvědčili. Letošní Vánoce jsme stáli ale před velkou výzvou – co přinést našim milovaným zákazníkům, kteří už nás znají, pepří s námi a chtějí nás pod stromečkem najít i letos? Čím je překvapíme?

 

No, co vám budeme povídat – letos jsme překvapili i sami sebe  Přicházelo to v postupných přirozených vlnách, které vám povíme v následujícím příběhu, jak vznikaly naše pepřové produkty, které si můžete jako krásný balíček nadělit i letos – a mít stále originální vánoční dárek!

 

  • LAHODNÁ MÁSLA S PEPŘEM – jako první jsme se seznámili s Barenuts – českými výrobci 100% přírodních veganských ořechových másel – a první láska byla na světě! Vytvořili jsme společně 5 příchutí, které jsou naprostou delikatesou letošních Vánoc a zároveň lahodným dárkem pro všechny vegany. Obsahují kromě červeného Kampotského pepře hlavně autentické chutě Kambodže – ať už krémové kešu ořechy, které jsou pro tuto zemi tak typické, nebo lyofilizované mango, jehož stromečky najdete na většině kambodžských dvorků, nebo třeba voňavý kokos, který vás přenese na panenskou pláž.

 

  • ČOKOLÁDA S PŘÍBĚHEM – pak nás cesty osudu svedly dohromady s čokoládou HERŮFEK, tu jsme si zamilovali díky tomu, že dodržuje stejné principy, jako máme my – jen nejkvalitnější možné suroviny, přímo od pěstitele, bez přidaných látek, a navíc s fair trade značkou v organické podobě. Nejkvalitnější čokoláda jako dárek k Vánocům? A co když bude s nejkvalitnějším pepřem světa? Darujte naši bílou, mléčnou nebo tmavou tabulku čokolády a mějte sladké Vánoce, které ucítíte díky pepřovému dojezdu na jazyku ještě dlouho! Ideální dárek pro gurmány, ale zároveň pro celou rodinu – náš společný příběh s čokoládou HERŮFEK je vykreslen na obalu samotném – kdo nás pozná, jak utíkáme mezi slony? 

 

GIN S PEPŘEM – luxusní gin k Vánocům – více unikátní dárek byste letos těžko hledali. Náš limitovaný .pepper..gin, který jsme vyrobili s Landcraft v počtu 999 lahví, v sobě obsahuje to nejvíce autentické z Kambodže. V každém doušku tak ucítíte silný čerstvý zelený pepř, původní kambodžské bylinky a vůně, a nakonec námi čerstvě mačkané mango. Na tento gin jsme opravdu pyšní – je to dárek pro milovníky kvalitního alkoholu, ale společně s naším .pepper..tonikem také parťák letošních Vánoc i Silvestra, kterého si opravdu zasloužíte!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments