🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Objednávky bez gravírování odesíláme do druhého dne.|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Jemnost kakaových bobů z Jižní Ameriky ve spojení s trochou štiplavé chuti z Kambodži, přesně tak by se daly popsat delikatesní čokolády, které pro vás připravujeme ve spolupráci s čokoládovou manufakturou Herůfek. S tou sdílíme nejen vášeň pro dokonalé chutě, ale také filosofii pomáhat skrze naši práci lidem na druhé straně planety.

Pokud budete listovat naším sortimentem, určitě nepřehlédnete čokolády s namletými pepřovými zrny, které jsme nově začali prodávat i samostatně. Tuto delikatesu jsme si pro vás připravili s Jitkou a Michalem Herůfkovými, kteří se věnují výrobě čokoládových dobrot téměř deset let. Přes počáteční peripetie s hledáním těch správných bobů se jim nakonec podařilo objevit pravý kakaový poklad z Belize, Guatemaly a také Dominikánské republiky.

Podobně jako my, i Herůfkovi odebírají kakaové boby rovnou od tamních farmářů, které následně zpracovávají ve své čokoládové manufaktuře v jihomoravské Čejči. Nápad kombinovat náš Kampotský pepř s čokoládou jsme nosili v hlavě už dlouho, a když jsme se o Herůfkových a jejich cestě dozvěděli, neváhali jsme ani vteřinu.

Herůfkovi patří mezi ty výrobce, kteří se rozhodně nebojí zajímavých experimentů, a proto nebylo vůbec těžké domluvit se na vzájemné spolupráci, jejímž výsledkem jsou tři různé druhy delikátních čokolád. Čokolády na první ochutnání tak fantastické, že jsme je vyrobili doslova lusknutím prstu.

Hořká čokoláda v kombinaci s červeným Kampotským pepřem přináší s každým ulomeným kouskem výlet do hluboké exotické džungle mezi divoké pepřové liány a kakaovníky.

Mléčná čokoláda s pepřem nám svou jemností připomíná, jak sladký dokáže život být. Co by to však bylo za život, bez trochy vzrušení. Proto jemnost této čokolády doplňujeme o červený pepř, který mléčný požitek doplňuje o nečekaně rafinované, syté tóny pepře.

Velké finále představuje čokoláda bílá, ve které se Kampotský pepř vyjímá vůbec nejlépe, jak po vizuální, tak i chuťové stránce. Po vložení kousku bílé čokolády do úst se rozpoutá malá symfonie sladkých tónů doplněných o ovocně ostré pepřové nuance, které u běžné čokolády rozhodně nečekejte.

Už jste ochutnali? Která je ta vaše nej? ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments