💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

„Dal bych si kávu, s mlékem a černým pepřem, děkuji.“ Asi každý číšník v kavárně by po této objednávce jen nevěřícně zíral na zákazníka a kladl si otázku, zda si z něj dotyčný netropí žerty. Věřte tomu nebo ne, černá káva si však s pepřem překvapivě rozumí podobně jako spousta dalších surovin. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří mají rádi věci trochu jinak, dnešní článek se vám bude určitě líbit.

Kdo by si kdy pomyslel, že si bude pepř perfektně rozumět se zmrzlinou!

Ne, že by se černá zrna drtila s mlékem a následně mrazila, ale pokud si čerstvý a kvalitní pepř, například ten červený z Kampotu, nadrtíte a lehce jím zasypete zejména zmrzliny s přidanou ovocnou složkou, nejspíše budete příjemně překvapeni. Například červený pepř totiž dokáže onu ovocnou chuť ve zmrzlině příjemně podpořit a zvýraznit.

Nebojte se pepřových snídaní - i na sladko

Vyložené přátelský vztah má hlavně s červeným ovocem, především s lesními plody, jahodami a dalšími bobulovinami, které dozrávají v letních měsících. Pepř dodává slunečním paprskům, které se v nich ukrývají, lehce ohnivý nádech, který nás osobně neskutečně baví.

Pokud nepatříte mezi ty, kteří odbývají snídani a rádi snídáte zdravě, pravděpodobně jste již měli tu čest s ovesnými vločkami. Ty se ovšem mohou časem omrzet. V tom případě přichází na řadu špetka pepře, která dodá vločkám zajímavou chuť, a navíc vám pomůže ve vaší snaze dodržovat zdravý jídelníček a shodit pár kilogramů.

Za zdravou pochoutku se v přiměřeném množství dá považovat také naše přírodní ořechové máslo s červeným pepřem. Koho by však napadlo, že ořechovou chuť skvěle vylepší trocha pepře, díky které se z másla stane ještě lepší záležitost, kterou si můžete přidat do ovesné kaše či smoothie.

Černý pepř patří do kávy i do jogurtu

Zdravou záležitostí je určitě i jogurt na slaný způsob. Například řecký jogurt s trochou česneku a chuťově jedinečným Kampotským pepřem dokáže být nevšední alternativou k sladkým jogurtům. Zároveň se skvěle hodí i jako omáčka k zelenině.

A v neposlední řadě se vraťme k onomu netradičnímu přání zákazníka v kavárně. Pepř si s kávou skutečně zajímavě rozumí, a pokud si pár nadrcených svraštělých kuliček přidáte do svého milovaného espressa, určitě z kavárny vyletíte osvěžení a plní energie, jak čertík z krabičky.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments