💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Když se ve světě řekne Česká republika, lidé si většinou vybaví Jaromíra Jágra a za ním hned pivo. My Češi jsme svou láskou k chmelovému moku zkrátka světoznámí. I proto jsme nemohli nevyzkoušet realizovat nápad na spojení našeho národního pokladu s trochou řízu z dálného Kampotu. A nebyli bychom to my, kdyby v tom nehrál hlavní roli pepř.

Plzeňské pivo, pořádně okořeněné Kambodžou

Abychom byli schopni vytvořit pivní speciál okořeněný Kampotským pepřem, potřebovali jsme k sobě najít stejně trhlého parťáka, kterým se stal pivovar Proud, specialista na nejrůznější pivní anomálie, které však zatraceně dobře chutnají.

Že jsme si vybrali správně, dokazuje i nejnovější výhra našeho .pepper..beer PEPPER YOUR SAISON v soutěži Cerevisia Specialis, kde jsme se umístili na prvním místě ve výběru osmnácti pivních speciálů v kategorii neobvyklých piv.

Jak chutná pivo s pepřem?

Že je naše pepřové pivo skutečně neobvyklé, poznáte hned na první pohled i ochutnání. Jemně zakalená zlatavá barva doprovází chuťový výlet po kambodžských pepřových plantážích, které se v mnohém podobají českým chmelnicím.

Jemné aroma tmavě červeného pepře z Kampotu přináší do svrchně kvašeného, nefiltrovaného a středně hořkého piva lehce zemitou kořeněnou chuť podpořenou exotickým nádechem hřebíčku. Červený pepř se též stará o přítomnost jemných ovocných tónů, které jsou třešničkou na pěně této speciality.

Naše pepřové pivo je skvělým osvěžením, ale své uplatnění najde i při párování s červeným masem. Nebojte se s ním také trochu experimentovat v kuchyni a maso s ním podlévat, případně jej využívat při přípravě omáček. Více vám však prozrazovat nemusíme. My Češi totiž nejlépe ze všech na světě víme, jak s pivem zacházet!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments