🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Objednávky bez gravírování odesíláme do druhého dne.|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Mnoho mužů by bylo na své cestě životem nenávratně ztraceno, pokud by po jejich boku nestála žena. A nemusí to nutně platit jen o milostném vztahu. Díky jejich citu pro pořádek jsou ženy nepostradatelnými sparingpartnery v pracovním životě, nejen dětem jsou vychovatelkami a učitelkami a jejich estetické vnímání dává vzniknout jedinečným uměleckým dílům a domovu, kam se rádi vracíte po náročném dni.

Pokud i vy cítíte, že byste byli bez oné vaší ženy v životě ztraceni, dejte jí to najevo. Dobrou příležitostí k tomu je například 8. březen, který je po celém světě slaven jako Mezinárodní den žen. Dává vzpomenout na švadleny, které se v roce 1908 rozhodly stávkovat, aby dosáhly lepších pracovních podmínek a získaly své volební právo, což nakonec vyústilo v otevření velkého tématu boje za rovnoprávnost žen, které společností rezonuje dodnes. 

A protože si žen s velkou úctou vážíme i my, rozhodli jsme se k tomuto dni připravit speciální nabídku balíčků Kampotského pepře a delikates z něj vyrobených. Ty jsou jemné, a přesto stejně silné jako ženy kolem nás. Jako ženy farmářů, od kterých u nás v .pepper..field pepř odebíráme, jako naše kolegyně a partnerky a jako naše neuvěřitelné zákaznice, kterých si tolik vážíme. Balíčky najdete tady: https://www.kampotskypepr.cz/mdz.

Sady obsahují mimořádný pepř z kambodžské oblasti Kampot. Dále skvělou mléčnou čokoládu se špetkou nadrcených pepřových zrn, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci s čokoládovou manufakturou Herůfek. A v neposlední řadě velejemné ořechové máslo. Dohromady se jedná o malý dárek plný štěstí a pestrých chuti, který jistě ocení každá žena, která má ve vašem životě své speciální místo. A může to být klidně i maminka, sousedka, kolegyně nebo milá pošťačka! 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments