Doba covidová zavřela většinu z nás na nějaký čas doma. Zjistili jsme, že naše okolí se dělí na dva druhy „domácích pracovníků”. Ti první vstanou, obléknou se, případně se i nalíčí, jako kdyby šli do práce, a takto upravení usednou ke svým notebookům. A pak je druhý typ, kteří rychle vymění pyžamo za domácí tepláky a zcela rozcuchaní s ještě nedopitou kávou usedají ke svým strojům pět minut před začátkem porady. Do které skupiny patříte vy? 😊

Ať tak či onak – jedno se téhle zvláštní době musí nechat. Člověk najednou dojíždí jen z postele k pracovnímu stolu, díky čemuž má podstatně více času. My se rozhodli tento čas využít produktivně a směle se pustili do gastro pokusů na vyšší úrovni. Než jsme prozřeli z pepřového šálení, používali jsme pepř, který jsme zrovna měli doma. Jakmile jsme však náš „domácí” pepř nahradili bílým Kampotským pepřem, povýšilo jakékoliv naše jídlo z „výborné“ na „vstupenku do gastronomického nebe“. A pak už nám nebylo pomoci – brali jsme pepř po pepři a zkoušeli, co udělá Kampotský pepř s rybou, naší oblíbenou pomazánkou a jak se na něj bude tvářit hovězí. Asi vás nepřekvapí, že výsledek byl vždy famózní.

Využijte nastalé situaci a experimentujte! Ať už sami, s partnerem, rodinou či přáteli, dochuťte své oblíbené recepty Kampotským pepřem a pozvedněte je na novou úroveň. Odměnou vám bude nejen spokojené bříško a nezapomenutelný chuťový zážitek, ale i to, že s každým otočením mlýnku děláte svět o špetku lepším. Kampotský pepř totiž vykupujeme výhradně od farmářů, kteří jsou pro nás už něco jako rodina. Sdílí s námi v této nelehké době své starosti, protože kvůli koronaviru zůstali odříznuti od světa a od turistů. Proto když zakoupíte náš Kampotský pepř, uděláte radost nejen sobě nebo svým blízkým, ale také našim farmářům, kterým tak dáte najevo, že jejich úsilí nepřichází vniveč.

A až se svět trochu vrátí do starých kolejí, což takhle si s kolegy připít naším výběrovým .pepper..ginem? .Pepper..gin obsahuje autentické vůně a chutě z domoviny nejlepšího pepře světa – z Kambodže. Právě na počest Kampotského pepře jsme pro vás vyrobili tento jedinečný gin, a to ve speciální limitované edici čítající pouhých 999 lahví. Nic tak nenakopne týmového ducha jako malý vánoční panák na přivítanou. Tak na zdraví vám všem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments