🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Doba covidová zavřela většinu z nás na nějaký čas doma. Zjistili jsme, že naše okolí se dělí na dva druhy „domácích pracovníků”. Ti první vstanou, obléknou se, případně se i nalíčí, jako kdyby šli do práce, a takto upravení usednou ke svým notebookům. A pak je druhý typ, kteří rychle vymění pyžamo za domácí tepláky a zcela rozcuchaní s ještě nedopitou kávou usedají ke svým strojům pět minut před začátkem porady. Do které skupiny patříte vy? ?

Ať tak či onak – jedno se téhle zvláštní době musí nechat. Člověk najednou dojíždí jen z postele k pracovnímu stolu, díky čemuž má podstatně více času. My se rozhodli tento čas využít produktivně a směle se pustili do gastro pokusů na vyšší úrovni. Než jsme prozřeli z pepřového šálení, používali jsme pepř, který jsme zrovna měli doma. Jakmile jsme však náš „domácí” pepř nahradili bílým Kampotským pepřem, povýšilo jakékoliv naše jídlo z „výborné“ na „vstupenku do gastronomického nebe“. A pak už nám nebylo pomoci – brali jsme pepř po pepři a zkoušeli, co udělá Kampotský pepř s rybou, naší oblíbenou pomazánkou a jak se na něj bude tvářit hovězí. Asi vás nepřekvapí, že výsledek byl vždy famózní.

Využijte nastalé situaci a experimentujte! Ať už sami, s partnerem, rodinou či přáteli, dochuťte své oblíbené recepty Kampotským pepřem a pozvedněte je na novou úroveň. Odměnou vám bude nejen spokojené bříško a nezapomenutelný chuťový zážitek, ale i to, že s každým otočením mlýnku děláte svět o špetku lepším. Kampotský pepř totiž vykupujeme výhradně od farmářů, kteří jsou pro nás už něco jako rodina. Sdílí s námi v této nelehké době své starosti, protože kvůli koronaviru zůstali odříznuti od světa a od turistů. Proto když zakoupíte náš Kampotský pepř, uděláte radost nejen sobě nebo svým blízkým, ale také našim farmářům, kterým tak dáte najevo, že jejich úsilí nepřichází vniveč.

A až se svět trochu vrátí do starých kolejí, což takhle si s kolegy připít naším výběrovým .pepper..ginem? .Pepper..gin obsahuje autentické vůně a chutě z domoviny nejlepšího pepře světa – z Kambodže. Právě na počest Kampotského pepře jsme pro vás vyrobili tento jedinečný gin, a to ve speciální limitované edici čítající pouhých 999 lahví. Nic tak nenakopne týmového ducha jako malý vánoční panák na přivítanou. Tak na zdraví vám všem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments