🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

14. únor bývá již tradičně označován jako svátek všech zamilovaných, kteří si v tento den navzájem odhalují své city a vyměňují nejrůznější dary. Jak se říká, láska prochází žaludkem, takže pokud chcete své drahé polovičce opravdu dokázat, jak moc ji milujete, máme pro vás originální způsob. 

Není totiž lepšího vyznání lásky než uvařit perfektní jídlo s tím nejlepším pepřem na světě. Ale pozor, nebyl by to ten správný Valentýn, pokud by se nejednalo o speciální druh sytě rudého pepře s plamennými tóny odpovídající žáru vaší lásky.

Tmavě rudý pepř z Kampotu je specialitou a bez nadsázky jej můžeme přirovnat k výběru z hroznů. Plody pepřovníku se v tomto případě sbírají v momentě, kdy je pepř opravdu perfektně zralý. Po sklizni a pečlivé selekci těch správných zrn se plody suší na slunci, kde získávají svou charakteristickou červenohnědou kresbu. Je to tak vybraná selekce těch nejlepších kuliček červeného Kampotského pepře.

Podobně jako žíhaná barva je nezaměnitelná i jejich chuť, která má nádech sušených brusinek, je květinová a silně ovocná. Tato zrna jsou perfektní do krémových omáček, jejichž jemnosti dodají správný říz, ale zároveň v nich vytvářejí velmi zajímavou mozaiku. Hodí se také k pečeným a uzeným rybám a k bílému vínu. Vyzkoušeli jsme jej také s mořskými plody či zeleninou a oproti klasickému červenému Kampotskému pepři nás překvapila zesílená chuť a aroma.

Proč tedy nepřichystat právě na Valentýna perfektní menu, které si oba užijete v mihotajícím se světle zapálených svíček, které naladí tu správnou atmosféru. Díky svým schopnostem vám pepř příjemně rozproudí krev v těle, což není na valentýnský večer nikdy k zahození. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments