🚚  Doprava ZDARMA do Zásilkovny už jen do dnešní půlnoci!

Začít do Evropy dovážet Kampotský pepř jsme se rozhodli proto, abychom pomohli tamním farmářům a světu ukázali jedinečnou chuť tohoto pepře. Na samém počátku by nás však nikdy nenapadlo, že budeme jednou s prezidentem tamní asociace KPPA vymýšlet zcela vlastní produkt, ve kterém jsme spojili to nejlepší z Kampotu.

Chuť klasického sušeného pepřového zrna u nás zná každý, jak ovšem chutná čerstvě utržený zelený pepř z liány, fermentovaný starou tradiční japonskou metodou, to už ví málokdo. Respektivě z široké komunity našich farmářů toto tajemství zná jen prezident KPPA, jehož rodina si recepturu uchovává po staletí. Díky jeho kvalitním zrnům z farmy, pečlivé práci jeho rodiny a preciznímu vakuování přímo v Kambodži, tak vznikl jedinečný fermentovaný Kampotský pepř: President Edition – navíc s jednou novou certifikací - BIO.

Tajemství jeho čerstvosti spočívá v soli přidávané k čerstvým pepřovým zrnům. Aby byla chuť co nejautentičtější, náš fermentovaný pepř je konzervován pomocí mořského solného květu, taktéž sbíraného v Kampotu. Čerstvý pepř v biokvalitě se ihned po utržení mísí se solí, fermentuje a v Kambodži je okamžitě i vakuován.

Díky tomu se nám podařilo vytvořit produkt, který obsahuje ono charakteristické aroma pepře doprovázené citrusy a květinami. Zpočátku jemná chuť se na jazyku rozvíjí do štiplavého ohňostroje, který vás zanese tisíce kilometrů daleko, do domova Kampotského pepře, mezi tamní farmáře, slony a sluneční paprsky ☺ Nebojte se, fermentace způsobuje také to, že tento pepř je mnohem jemnější a lahodnější, tudíž jej můžete zobat jen tak či se nebát jím posypat třeba vaši ranní omeletu.

Toto malé fermentované pohlazení můžete využívat ve své kuchyni a fantazii se přitom meze nekladou. Kombinujte jej s tmavým masem, zpestřete s ním i maso světlé a také ryby. Nebojte se jej vyzkoušet v těstovinách, nebo z něj připravit delikátní pesto. A rozhodně vás nezklame ani v omáčkách či kari!

Nebudeme se mýlit, pokud řekneme, že si fermentovaným pepřem můžete zpestřit kterékoliv jídlo, včetně sladkých kynutých knedlíků se švestkou a mákem – ano, i tento experiment jsme měli a nestačili jsme se divit!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments