💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Nyní si náš Kampotský pepř můžete objednat a ještě ten den ho mít u sebe doma! Na vaše přání si jej můžete přihodit už i k nákupu na Rohlík.cz. Už nikdy se vám tedy nestane, že byste náhodou vařili bez nejlepšího pepře na světě.
Váš oblíbený Kampotský pepř naleznete na Rohlíku ve všech základních i výběrových variantách - a portfolio pro vás budeme i nadále rozšiřovat. Těšit se můžete i na dárkové sady, které máte nejraději, nebo na speciality v podobě čerstvých pepřů.
Vybrali jsme univerzální velikost 50g v uzavíratelných, recyklovatelných sáčcích s elegantním designem, které mimo jiné poslouží i jako skvělé zásobníky pepře do mlýnku - uchovají jej totiž v maximální čerstvosti!

V nabídce na Rohlík.cz najdete naše základní trio sušených pepřů - černý, červený a bílý a také unikátní druhy výběrových pepřů - tmavě červený pepř a zelený lyofilizovaný, který se pyšní zlatou trofejí Golden Fork z celosvětové gastronomické soutěže Great Taste Awards. Takové portfolio pepřů vám bude stačit k překvapení nejednoho michelinského šéfkuchaře, kdyby k vám náhodou přišel na návštěvu. :)
U každého z našich pepřů jsme vám sepsali detailní popis i naše doporučení pro ideální použití v kuchyni, abyste se cítili jako doma. A ceny na Rohlíku jsou také naše, domácí. Přejeme vám příjemný, peprný nákup!
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments