🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🧊    Ochutnejte PEPPER YOUR SAISON! |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin

Zlaté české ručičky – tři slova ale obrovský význam. Kolikrát jste podpořili na Vánoce českou firmu a darovali český výrobek? Který je vyráběný zde u nás, ručně a s láskou? Pokud si na tento moment vzpomínáte, určitě vám na mysli i vytane, jaký je obrovský rozdíl, když darujete něco, co máte z našich luhů a hájů – zůstane to většinou jako nádherný dárek, který přetrvá.

 

Inspirace na české dárky je zřejmě spousta, pojďme se ale podívat, které z našich produktů jsou vyrobeny u nás v ČR a jsou letošní novinkou, která potěší hlavně jako pořádný dárek pro patrioty! Všechny sady samozřejmě obsahují jako základ zkumavky z českého skla a naše dřevěné krabičky jsou vyráběny v Poličce, kde jsou ručně lepeny a voní po táboráku!

 

  • LUXUSNÍ MLÝNEK AUTHENTIC – nádherný, 38 cm obrovský elegantně se linoucí mlýnek vyrobil náš soustružník Jirka, který jej považuje za svůj největší klenot a výsledek pečlivé ruční práce. Ačkoliv je vyroben z amerického ořechu, tak je vyráběn u nás v ČR, a to tím nejpoctivějším způsobem – obsahuje v sobě patentovaný mlecí mechanismus, na který je 25 let záruka, a proto mu také říkáme několikagenerační mlýnek – vydrží vám po generace jako krásný český klenot.

 

  • SADA Z ČESKÉHO MASIVU – jak by se vám líbilo mít mlýnek vyrobený z českého jasanu? Navíc v krásné sadě s českými zkumavkami? Tuto novinku jsme pro vás představili jako jednu z prvních a hned si získala vaše srdce. Mlýnek má na svědomí () opět náš woodman Jirka, který jej na soustruhu vyrábí opět ručně. Dokonce jsme si jeden z nich sami zkusili vyrobit, ale zjistili jsme, že tuto náročnou pečlivou práci, při které bychom spíš přišli o prsty, necháme zkušenějším.

 

  • RUČNÍ STOJÁNEK NA ZKUMAVKY – s tímto se Jirka natrápil ze všeho nejvíc. Dodnes stojánkům říká zapeklité, protože jejich výroba je tak náročná, že mu s ní nechtěl pomoci jediný šikovný truhlář v republice  Nakonec se s výrobou popral sám, vyhrnul rukávy a nyní nám dodává limitovaných 50 kusů měsíčně tohoto skvostu z masivního českého jasanu. Strašně se nám líbí, jak je každý stojánek jiný, obsahuje malé nedokonalosti a detaily, které značí, že je to ruční práce šikovného člověka.

 

  • ČESKÁ SADA Z AMERICKÉHO OŘECHU – posledním skvostem od Jirky je limitovaných 100 kusů měsíčně mlýnku z amerického ořechu. Toto dřevo vás díky své božské struktuře naprosto nadchlo a nás utvrdilo v tom, že naše české mlýnky na pepř jsou produktem, který je natolik kvalitní, že vám jako dárek do rodiny zůstane i několik generací. Mlýnek má v sobě opět mechanismus s 25letou zárukou a sada je ve výjimečné tmavé barvě, která dala zabrat i našemu výrobci krabiček v Poličce – děkujeme Lukáši!

TIP – víte, že i naše pepřové čokolády, pepřová másla a pepřový gin jsou výhradně ve spolupráci s českými firmami?

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments