🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Zlaté české ručičky – tři slova ale obrovský význam. Kolikrát jste podpořili na Vánoce českou firmu a darovali český výrobek? Který je vyráběný zde u nás, ručně a s láskou? Pokud si na tento moment vzpomínáte, určitě vám na mysli i vytane, jaký je obrovský rozdíl, když darujete něco, co máte z našich luhů a hájů – zůstane to většinou jako nádherný dárek, který přetrvá.

 

Inspirace na české dárky je zřejmě spousta, pojďme se ale podívat, které z našich produktů jsou vyrobeny u nás v ČR a jsou letošní novinkou, která potěší hlavně jako pořádný dárek pro patrioty! Všechny sady samozřejmě obsahují jako základ zkumavky z českého skla a naše dřevěné krabičky jsou vyráběny v Poličce, kde jsou ručně lepeny a voní po táboráku!

 

  • LUXUSNÍ MLÝNEK AUTHENTIC – nádherný, 38 cm obrovský elegantně se linoucí mlýnek vyrobil náš soustružník Jirka, který jej považuje za svůj největší klenot a výsledek pečlivé ruční práce. Ačkoliv je vyroben z amerického ořechu, tak je vyráběn u nás v ČR, a to tím nejpoctivějším způsobem – obsahuje v sobě patentovaný mlecí mechanismus, na který je 25 let záruka, a proto mu také říkáme několikagenerační mlýnek – vydrží vám po generace jako krásný český klenot.

 

  • SADA Z ČESKÉHO MASIVU – jak by se vám líbilo mít mlýnek vyrobený z českého jasanu? Navíc v krásné sadě s českými zkumavkami? Tuto novinku jsme pro vás představili jako jednu z prvních a hned si získala vaše srdce. Mlýnek má na svědomí () opět náš woodman Jirka, který jej na soustruhu vyrábí opět ručně. Dokonce jsme si jeden z nich sami zkusili vyrobit, ale zjistili jsme, že tuto náročnou pečlivou práci, při které bychom spíš přišli o prsty, necháme zkušenějším.

 

  • RUČNÍ STOJÁNEK NA ZKUMAVKY – s tímto se Jirka natrápil ze všeho nejvíc. Dodnes stojánkům říká zapeklité, protože jejich výroba je tak náročná, že mu s ní nechtěl pomoci jediný šikovný truhlář v republice  Nakonec se s výrobou popral sám, vyhrnul rukávy a nyní nám dodává limitovaných 50 kusů měsíčně tohoto skvostu z masivního českého jasanu. Strašně se nám líbí, jak je každý stojánek jiný, obsahuje malé nedokonalosti a detaily, které značí, že je to ruční práce šikovného člověka.

 

  • ČESKÁ SADA Z AMERICKÉHO OŘECHU – posledním skvostem od Jirky je limitovaných 100 kusů měsíčně mlýnku z amerického ořechu. Toto dřevo vás díky své božské struktuře naprosto nadchlo a nás utvrdilo v tom, že naše české mlýnky na pepř jsou produktem, který je natolik kvalitní, že vám jako dárek do rodiny zůstane i několik generací. Mlýnek má v sobě opět mechanismus s 25letou zárukou a sada je ve výjimečné tmavé barvě, která dala zabrat i našemu výrobci krabiček v Poličce – děkujeme Lukáši!

TIP – víte, že i naše pepřové čokolády, pepřová másla a pepřový gin jsou výhradně ve spolupráci s českými firmami?

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments