💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Pepř zná každý z nás, využíváme ho běžně v kuchyni, ale přemýšleli jste někdy o tom, že není pepř, jako pepř? Pepř stejně jako každá další surovina může mít několik druhů či jakostí. Náš Kampotský je považován za nejlepší na světě, využívají ho šéfkuchaři z celého světa a nedají na něj dopustit. Mnohem víc se o něm rozpovídali David a Klára, naši zakladatelé, kteří byli hosti v rozhovoru Patricie Strouhalové v Radiožurnálu.

Vstupte do světa pepře

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments