🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🧊    Ochutnejte PEPPER YOUR SAISON! |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin

Udržitelnost je v poslední době pojem, který rezonuje společností ve velkém. Některé společnosti jej používají jen jako PR, jiné proto, že musí, a pak existují ty, které v udržitelnosti vidí správný směr a jsou jí plně oddáni od dob, kdy ještě udržitelnost nebyla pouze sexy pojmem. Do třetí kategorie se snažíme řadit i my, svým přístupem k obchodu, balení, ale především práci s Kampotským pepřem.

Pěstování tohoto druhu pepře je totiž svázáno celou řadou pravidel, díky kterým máme jistotu, že za sebou tato zemědělská činnost zanechává jen minimální ekologickou stopu. Tu se snažíme udržet co nejníže i v momentě, kdy pepř od farmářů přebíráme, což činíme přímo, bez jakýchkoliv překupníků, čímž máme absolutní kontrolu nad tím, jaký environmentální dopad naše podnikání má.

  1. Balení – naše produkty i balení samotné vždy využívají ekologické materiály, případně takové materiály, které vám zůstanou k dalšímu použití. Krabice máme recyklované z chráněné dílny, jsou na míru vyrobené, aby byly vyplněny do poslední skulinky a pokud v dárkovém balení naleznete plastovou bublinku, tak jen proto, že tak nesmírně drahou dárkovou sadu, která je ručně vyrobena z českého skla a dřeva a je při zabalení do hedvábného papíru velmi citlivá, nejlépe ochrání právě tato bublinka. O to více vás prosíme – nevyhazujte ji stejně jako my a použijte ji dále na další balíčky! ☺
  2. Cirkulace – nejlepší co se nám může stát je, že všechny komponenty z balíčku využijete dále. Krabičky nevyhazujte, bublinky znovupoužijte, brožurku po přečtení věnujte, doypack sáčky znovu naplňte něčím dobrým a skleněné zkumavky doplňujte naším pepřem a nechte si je ideálně napořád! Dárková krabička bude krásně sloužit jako chytrý pomocník pro uskladnění menších věcí v kuchyni ☺
  3. Ekologie – vyhovuje vám více sklo, které vám v kuchyni déle vydrží? Nebo dáváte přednost kompostovatelným sáčkům, protože rádi kompostujete? I takové varianty nabízíme.
  4. Možnost výběru – Kromě výběru několika druhů obalů na pepř nabízíme také snad všechny dostupné možnosti dopravy, aby byla stopa balíčku směrem k vám co nejekologičtější. Pokud si přejete zaslat balíček „nahý“ bez brožurky a letáčků, žádný problém! Pokud naopak chcete krásnější dárkové balení, abyste nemuseli přebalovat, vyhovíme vám!
  5. Lokálnost - Jakmile se nám dostanou pepřová zrna do rukou, děláme vše pro to, aby se jejich uhlíková stopa navyšovala jen minimálně. Proto je balíme do takových materiálů, které jsou lokální a vyrobené v ČR. Naše zkumavky jsou od českých sklářů, krabička ručně kompletovaná v Poličce, doypack sáčky od tradiční české tiskárny, krabice od české chráněné dílny, dárkové tašky jsou také kompletovány v ČR ☺ Šlo by to i lépe?
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments