💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Udržitelnost je v poslední době pojem, který rezonuje společností ve velkém. Některé společnosti jej používají jen jako PR, jiné proto, že musí, a pak existují ty, které v udržitelnosti vidí správný směr a jsou jí plně oddáni od dob, kdy ještě udržitelnost nebyla pouze sexy pojmem. Do třetí kategorie se snažíme řadit i my, svým přístupem k obchodu, balení, ale především práci s Kampotským pepřem.

Pěstování Kampotského pepře je svázáno celou řadou pravidel, díky kterým máme jistotu, že za sebou tato zemědělská činnost zanechává jen minimální ekologickou stopu. Tu se snažíme udržet co nejníže i v momentě, kdy pepř od farmářů přebíráme, což činíme přímo, bez jakýchkoliv překupníků - a díky tomu máme absolutní kontrolu nad tím, jaký environmentální dopad naše podnikání má.

  1. Balení

Na naše produkty i balení samotná vždy využíváme ekologické materiály, případně takové materiály, které vám zůstanou k dalšímu použití. Krabice máme recyklované z chráněné dílny, jsou na míru vyrobené, aby byly vyplněny do poslední skulinky a pokud v dárkovém balení naleznete plastovou bublinku, tak jen proto, že tak nesmírně drahou dárkovou sadu, která je ručně vyrobena z českého skla a dřeva a je při zabalení do hedvábného papíru velmi citlivá, nejlépe ochrání právě tato bublinka. O to více vás prosíme – nevyhazujte ji stejně jako my a použijte ji dále na další balíčky! ☺

  1. Cirkulace

Nejlepší co se nám může stát je, že všechny komponenty z balíčku využijete dále. Krabičky nevyhazujte, bublinky znovupoužijte, brožurku po přečtení věnujte, doypack sáčky znovu naplňte něčím dobrým a skleněné zkumavky doplňujte naším pepřem a nechte si je ideálně napořád! Dárková krabička bude krásně sloužit jako chytrý pomocník pro uskladnění menších věcí v kuchyni ☺

  1. Ekologie

Ekologické materiály jsou takové, které zanechávají minimální dopad na životní prostředí. Ten snižujeme pokaždé, kdy se rozhodneme naše balení dále využívat, abychom ho ihned nevyhodili - naše balení jsou navíc vysoce kvalitní, takže vydrží i několik let a poslouží mnoha účelům. Ekologicky se chováme i my sami: ve firmě třídíme, obalový materiál používáme několikrát, a než něco vyhodíme, tak se opravdu zamyslíme! 

  1. Možnost výběru

Kromě výběru několika druhů obalů na pepř nabízíme také snad všechny dostupné možnosti dopravy, aby byla stopa balíčku směrem k vám co nejekologičtější. Pokud si přejete zaslat balíček „nahý“ bez brožurky a letáčků, žádný problém! Pokud naopak chcete krásnější dárkové balení, abyste nemuseli přebalovat, vyhovíme vám.

  1. Lokálnost

Jakmile se nám dostanou pepřová zrna do rukou, děláme vše pro to, aby se jejich uhlíková stopa navyšovala jen minimálně. Proto je balíme do takových materiálů, které jsou lokální a vyrobené v ČR. Naše zkumavky jsou od českých sklářů, krabička ručně kompletovaná v Poličce, doypack sáčky od tradiční české tiskárny, krabice od české chráněné dílny a naše dárkové tašky jsou také kompletovány v ČR. ☺

Myslíte si, že něco by šlo i lépe? Napište nám, rádi se přiučíme. Cesta za kompletní udržitelností je totiž dlouhá a nekonečná - pořád je v čem se vylepšovat.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments