💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Pamatujete si na naši soutěž na Facebooku, kde měli zákazníci možnost vyhrát cestu do Kambodže na naše pepřové plantáže? Právě tam strávila Nikola s přítelem Davidem celý týden objevováním Kampotského pepře a Kambodže pohledem našich nejchudších farmářských rodin. Poprosili jsme je, aby celou cestu popsali tak, jako bychom tam byli s nimi. Přečtěte si zážitky a podívejte se dojmy, jak vám je Nikča sepsala a spolu s partnerem nafotila.

Přivítali nás, jako kdybychom byli součástí rodiny

Ten jejich neustálý úsměv fungoval jako spojení místo řeči, protože s tou jsme trochu bojovali. Ale “čolmoj” a “nadraví” nám na večer stačilo až až 😁 a když ne, náš průvodce Dolphi a Google překladač pomohli pro vyjádření, jak moc dobrá večeře byla. Dostali jsme totiž polívku z hada, kterého jsme ještě před pár hodinami viděli v celku. Zážitek na celý život! Asi jako podívat se na to, jak vypadá opravdová pepřová plantáž. Otázek jsme měli spoustu a přišlo i spoustu odpovědí. Škoda že jsme se nemohli podívat, jak celý proces sběru a přípravy pepře probíhá, než se dostane na talíř. Ale holt není sezóna. I to patří k farmaření, jste odkázaní na přírodu.

A to i když jdete spát. Při večerní sprše poléváním vodou z kádě na vás kouká gekon a zatímco spíte na dřevěných prknech, zakrýváte se síťkou proti komárům, kteří by vás jinak sežrali za živa. A to prý zrovna není jejich sezóna.

Měli jsme ale i hezká setkání s místní faunou

Polévání prasátek vodou nebo cvičení pejsků… A odpolední vedení krav z pastvy a ráno na pastvu byla větší akce a sranda, než by člověk čekal. Když ještě ráno cestou zpátky domů strhnete z palmy kokos a zkusíte si ho (neúspěšně) sami nasekat, cítíte opravdu esenci toho těžkého, ale vlastně odlehčeného farmářského života.

Vlivu západního světa neunikli ale ani tady. Večer se vytáhnou telefony s YouTube a obří reprobedna. K tradičnímu kambodžskému jídlu pak hraje Justin Bieber a Ed Sheeran :D
Ale taky mají Facebook. Což je moc fajn, protože můžeme zůstat ve spojení s dcerou Kuntheou a jejími kamarádkami, které nás oslovovaly "sister" a "brother" a nechaly mi krásné, roztomilé vzkazíky. Připadala jsem si opravdu jako princezna, když vám pět dalších malých princezen neustálé říká, jak jsem krásná.
No zkrátka cítíme se teď jako součást rodiny! :)

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments