💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Užívat si jídlo, které bude celé důkladně provoněné a dochucené pepřem, nebo připravit jídlo, při jehož konzumaci bude docházet k náhodným explozím pepřové chuti? Otázka, na kterou můžete odpovědět nastavením vašeho mlýnku. Čím jemněji totiž pepř do pokrmu namelete, tím více bude provázaný celým jeho obsahem. Naopak větší fragmenty budou jako malé balíčky plné chuťových překvapení, u kterých si nikdy nebudete jisti, kdy na ně při jídle narazíte. Pojďme se společně podívat na to, co jednotlivé velikosti namletého pepřového zrna v pokrmu způsobují.

Celý pepř

Použití celé pepřové kuličky dává největší smysl, chcete-li pokrmu dodat jemnou chuť a vůni pepře. Hodí se pro využití v polévkách, marinádách, omáčkách a také při pečení větších kusů masa. S celou kuličkou máte jistotu největší čerstvosti obsahu ukrytého pod povrchem její slupky.

Velké fragmenty

Pokud kuličku rozdrtíte na 5 až 6 větších kousků, získáte nádherný dekorativní prvek na vrchol vašich krémových polévek, těstovin či talíře s omáčkou. Zároveň připravíte rafinované překvapení, plné nečekané pepřové chuti, které dodá jídlu zcela novou zábavnou úroveň.

Hrubě namleto

Bohatá pepřová chuť, ve které vyniká nejen štiplavost pepře, ale především jeho další chuťové a voňavé tóny, to vám zajistí hrubě mletý pepř. Především u pepře z Kampotu si tak budete moci vychutnat jeho jedinečnou chuť, kterou nebude zbytečně přehlušovat palčivost. Toto mletí dopopručujeme!

Polohrubě namleto

Pokud někdy zajdete do restaurace a na ruku si nasypete obsah pepřenky na stole, ve většině případů se vám do dlaně vysype polohrubě namletý pepř. Jedná se o nejčastěji známý prostředek, jak pokrm lehce dochutit po finálním dokončení. Hodí se k jemnějším pokrmům, jako je kuřecí maso, omáčky či salátové dresingy na jogurtovém či majonézovém základu.

Jemně namletý pepř

Hladká, až prášková konzistence umožňuje ochutit pokrm, a to aniž by byl v jídle pepř téměř postřehnutelný. Nenechte se však touto nenápadností mýlit. Velmi jemným namletím pepře dáváte nejvíce vyniknout jeho štiplavému charakteru. Ideální volba všude tam, kde chcete trochu přiostřit a pepř skrýt, od nejrůznějších zálivek až po polévky. Chuťový akcent zde trochu zaniká a obecně toto mletí moc nedoporučujeme, protože příliš jemný prášek je lehce dušný.

Náš tip: Prohlédněte si sekci našich mlýnků, které vám bezchybně pomůžou s namletím Kampotského pepře a soli ve všech velikostech. ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments