🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Někdy se nám zdá, že o pepři víme už úplně vše, pak ale objevíme další novinku, která nás posadí na židli. V nedávné době se touto peckou stal olej z černého pepře. Mohlo by se zdát, že se jedná o další olej vhodný k vaření. Nenechte se však mýlit, olej z černého pepřovníku je všemocný lék, který do vašeho těla dostane to nejlepší z mocné síly pepře. A čím kvalitnější pepř, tím je pochopitelně jeho síla větší.

Byť je černý pepř jedním z nejznámějších koření, olej, který se z něj dá získávat, zase tak rozšířený není. Jak by se dalo očekávat, jeho vůně je ostrá po pepři a také hřejivá. Jeho konzumací podpoříte nervový a také trávicímu systém. Lze jej užívat vnitřně i zevně a tím organismu napomáhat zbavovat se celé řady neduhů.

Olej z černého pepře je schopen poskytnout úlevu od křečí a svalové únavy. Látky v něm obsažené svalstvo prokrvují a prohřívají, a to se tak lépe zbavuje bolestivého stavu. V tomto případě je samozřejmě ideální postižené místo olejem pravidelně natírat, pokud to bolest dovolí, tak i ideálně promasírovávat.

Vnějším užíváním pepřového oleje se také rychleji zbavíte artritidy a revmatismu. Opět tomu napomáhá zvýšení průtoku krve v postižených místech, na které je olej nanášen. Olej je také schopen z těla vyhánět toxiny, jako je kyselina močová, která je jedním ze spouštěčů bolesti kloubů. I proto mohou pepřový olej vyzkoušet také pacienti trpící dnou.

Pokud budete olej z černého pepře konzumovat, prospějete tím především vašemu trávicímu systému. Pepřový olej totiž napomáhá k sekreci kyseliny chlorovodíkové obsažené v žaludku. Jídlo se vám tak bude lépe trávit a předejdete obtížím, jako je průjem či zácpa. Jedná se také o daleko šetrnější alternativu ke koření, jako je chilli.

Olej si můžete dopřát i v momentě, kdy trpíte zánětem dutin či ucpaným nosem. Dokáže totiž rozpouštět hlen, a tak poskytuje tolik potřebnou okamžitou úlevu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments