🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🧊    Ochutnejte PEPPER YOUR SAISON! |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin

Někdy se nám zdá, že o pepři víme už úplně vše, pak ale objevíme další novinku, která nás posadí na židli. V nedávné době se touto peckou stal olej z černého pepře. Mohlo by se zdát, že se jedná o další olej vhodný k vaření. Nenechte se však mýlit, olej z černého pepřovníku je všemocný lék, který do vašeho těla dostane to nejlepší z mocné síly pepře. A čím kvalitnější pepř, tím je pochopitelně jeho síla větší.

Byť je černý pepř jedním z nejznámějších koření, olej, který se z něj dá získávat, zase tak rozšířený není. Jak by se dalo očekávat, jeho vůně je ostrá po pepři a také hřejivá. Jeho konzumací podpoříte nervový a také trávicímu systém. Lze jej užívat vnitřně i zevně a tím organismu napomáhat zbavovat se celé řady neduhů.

Olej z černého pepře je schopen poskytnout úlevu od křečí a svalové únavy. Látky v něm obsažené svalstvo prokrvují a prohřívají, a to se tak lépe zbavuje bolestivého stavu. V tomto případě je samozřejmě ideální postižené místo olejem pravidelně natírat, pokud to bolest dovolí, tak i ideálně promasírovávat.

Vnějším užíváním pepřového oleje se také rychleji zbavíte artritidy a revmatismu. Opět tomu napomáhá zvýšení průtoku krve v postižených místech, na které je olej nanášen. Olej je také schopen z těla vyhánět toxiny, jako je kyselina močová, která je jedním ze spouštěčů bolesti kloubů. I proto mohou pepřový olej vyzkoušet také pacienti trpící dnou.

Pokud budete olej z černého pepře konzumovat, prospějete tím především vašemu trávicímu systému. Pepřový olej totiž napomáhá k sekreci kyseliny chlorovodíkové obsažené v žaludku. Jídlo se vám tak bude lépe trávit a předejdete obtížím, jako je průjem či zácpa. Jedná se také o daleko šetrnější alternativu ke koření, jako je chilli.

Olej si můžete dopřát i v momentě, kdy trpíte zánětem dutin či ucpaným nosem. Dokáže totiž rozpouštět hlen, a tak poskytuje tolik potřebnou okamžitou úlevu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments