Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Stejně jako byl netradiční celý letošní rok, s největší pravděpodobností budou jiné i letošní Vánoce. Otazníky se houpají nad adventními koncerty, půlnočními mšemi a nejspíše se nedočkáme ani tradičních vánočních trhů, na kterých jste vždy měli šanci koupit malou drobnost svým bližním.

Právě nakupování dárků bude letos více než kdy dříve probíhat online, což může být pro někoho problematické. Mnoho osob totiž rádo část dárky vybírá v klasických kamenných prodejnách, přičemž se jedná o dárky, které mimo užitkovou hodnotu přinášejí i něco navíc. Jsou estetické a v mnohých případech přinesou nejvíce radosti.

Na internetu však můžete sehnat i takový vánoční dárek, který je nejen praktický, ale zároveň je něčím víc než jen bezduchou elektronikou či dalším kouskem do šatníku. .pepper..field vám nabízí možnost darovat unikátní zážitek přivezený až z daleké Kambodži, který si může vaše milovaná osoba prožívat pokaždé, když se pustí do vaření.

Komu náš Kampotský pepř dáte, záleží jen na vašem rozhodnutí. My však uděláme vše pro to, aby se jednalo o dárek stylový a zabalený tak, aby obdarovaný věděl, jak vzácný poklad dostal. Pepř zabalíme do krásných skleněných zkumavek a rovnou k nim přidáme i mlýnek vyráběný českými řemeslníky s tím nejlepším mlýnkovým mechanismem, jaký je k dostání.

Celé dárkové balení navíc není určené jen pro osoby, pro které je vaření životní vášní. Náš pepř nadchne zkušené kuchaře, kterým pomůže dotáhnout jejich kulinářské umění do naprosté dokonalosti, ale také odvážné objevovatele, kteří se nebojí nových zážitků a vytříbených chutí.

Kampotský pepř totiž není jen tak ledajakým kořením, ale pepřem, kterému co do kvality není na světě rovno. Osobně jej vybíráme od farmářů žijících v Kambodži a staráme se o to, aby za svou práci dostali patřičnou odměnu.

Jak chutnají plody jejich práce, se můžete přesvědčit sami. Stačí si jen vybrat některé z balení v nabídce .pepper..fieldu. Letošní Vánoce nebudou provonění jen vůní skořice a pomerančů, ale také pepřovou vůní exotických dálek.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments