🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Provincie Kampot, ze které vám dovážíme Kampotský pepř, je jednou z nejmalebnějších oblastí Kambodži, která si dokázala uchovat svou autentickou tvář ovlivněnou nejen samotnými Kambodžany, ale také kolonialisty, kteří zde v minulých stoletích působili.

Kampot je jedinečným místem, kam musíte vyrazit, chcete-li poznat skutečnou Asii. Byť se jedná o nádherné místo, turismus jej prozatím příliš nezměnil, a tak si zde za skutečně minimální náklady můžete vychutnat dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete.

Proč se nám tak líbí v Kampotu?

Kromě toho, že milujeme všudypřítomně zelenající se plantáže, máme zde i spoustu oblíbených míst, které navštěvujeme každoročně a které s pepřem z oblasti Kampot přímo souvisí. Co taková pepřová turistika může obsahovat?

Určitě byste si neměli nechat ujít národní park Bokor, ve kterém se stanete svědky krás, které dokáže vytvořit pouze místní příroda. Jedná se o hory, které z jedné strany dělají stín právě našim plantážím a poskytují jim útulné útočiště připomínající džungli. Pokud vyrazíte do těchto hor, tak kromě známých historických míst a nádherných starých budov uvidíte i vodopád Popokvil. Na tomto jedinečném místě splynete nejen s přírodou, ale také s místními. Jedná se o oblíbené místo meditujících mnichů i místních, kteří se zde osvěžují během parných dní.

Chtěli byste ochutnat Kampotský pepř jako nikdy předtím? Potom bychom vám doporučili mořské trhy v blízkém Kepu, kde vám s čerstvě vylovenými krevetami naservírují také čerstvý zelený Kampotský pepř přímo na stonku a lehce ugrilovaný na pánvi. Delikatesa, na kterou sem lákáme i naše přátele. Samotné město je plné restaurací, které se na vaření s pepřem přímo specializují, dělají školy vaření či jej prostě zařazují do jídelníčku s naprostou samozřejmostí.

P.S. Věděli jste, že unikátní kampotské podnebí a půda dávají jedinečnou kvalitu vícero surovinám, než je jen Kampotský pepř? Místní sůl je kupříkladu jedna z nejchutnějších a nejzdravějších, kterou jsme kdy měli na talíři, ale výborné je i lokální koření.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments