🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Objednávky bez gravírování odesíláme do druhého dne.|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Jak vzrušující může být kombinace pepře a sladkých dezertů se můžete dočíst nejen v jednom z našich článků, ale také se snadno přesvědčit na vlastní chuťové pohárky. Stačí ochutnat některou z našich čokoládových delikates, které vznikají díky naší spolupráci s čokoládovou manufakturou Herůfek či skvělá krémová ořechová másla. Co ale vyzkoušet kombinaci netradičního pepře z Kampotu s tradičním produktem v podobě domácího medu?

Pepř i med mají na lidské zdraví blahodárné účinky. Cenný poklad z úlů, stejně jako pepř, napomáhá při poruchách trávení, hojí sliznice, povzbuzuje činnost střev a pomáhá uklidňovat. Má blahodárné účinky na zklidnění mysli a také působí antibakteriálně a jako rychlá dezinfekce.

Zkrátka má spoustu podobných účinků jako pepř. Oba je ovšem dobré nasadit v době, kdy cítíte, že na vás, jak se lidově říká, něco leze. Stačí vzít med, přidat nejlépe červený pepř z Kampotu a následně si touto dobrotou ochutit čaj nebo mléko. 

Vzniklou směs lze používat i v kuchyni při přípravě pokrmů. Steak marinovaný v omáčce s přidaným pepřovým medem dostane nevídanou chuť, a to samé platí i o salátu, na který můžete ze zlatavého pokladu s nadrcenými kousky pepře připravit chutnou zálivku.

Myslete však na to, že tak kvalitní pepř, jako je ten náš z oblasti Kampot, je zapotřebí kombinovat s kvalitním medem. Dobrý pepř a ani kvalitní med nehledejte v běžném supermarketu. Stejně jako pro vás hledáme ta nejlepší pepřová zrna přímo od kampotských farmářů, i vy si dejte záležet a vyhledejte lokálního producente medu a odebírejte med přímo od něj. Kvalita jeho medu bude s největší pravděpodobností daleko převyšovat kvalitu medu dostupného v běžném obchodě. Navíc podpoříte lokální ekonomiku a osobu, která produkuje med s čistou láskou, často bez vidiny velkých zisků. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments