💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Dělat věci, jinak, dobře a výjimečně, to je nejen naše heslo, ale i celé řady poctivých výrobců v našem okolí. Jedním z nich je i Martin Žufánek, zakladatel lihovaru, který nese jeho jméno a který se proslavil výrobou dokonalých destilátů s nápadem. Takový nápad nese i náš lyofilizovaný zelený pepř, a tak nás napadlo dát hlavy dohromady a společně jsme vymysleli gin, který nemá na českém ani kterémkoliv jiném trhu obdoby.

Hlavní přísadu, tedy mrazem sušený zelený pepř, za kterého jsme získali gastronomického Oscara, jsme si již prozradili. V tomto ginu je toho ale ukryto daleko víc. Vůbec poprvé se Martin Žufánek rozhodl gin postavit na vínovici v ryze italském stylu. K ní přidal olivy, mandle, bazalku, citronovou trávu a také neroli, tedy esenciální olej z květů pomerančovníku hořkého. Zkrátka a dobře malý kus Italského slunce nalitého do průzračné sklenice.

Zda destilát budete následně chtít zalít suchým tonikem a užít si příjemné letní osvěžení, nebo si jej dopřejete čistý s pár kuličkami červeného Kampotského pepře, abyste rozlišili veškeré chuťové nuance našeho díla, již necháme na vás. Případně si můžete lahev archivovat a vzpomenout si na ni až za pár let. Přeci jen se jedná limitovanou edici a pan Žufánek o ginu hovoří jako o jednom z nejlepším, co kdy vyrobil. Možná tak budete mít ve svých rukou zajímavý produkt, který bude mít určitý investiční potenciál.

Kdo by však dokázal odolat takovému pokladu ukrytému v okrově zbarveném skle s jedinečným designem etikety od studia ARTBUREAU. Unikátnost každé lahve navíc podrthává unikátní identifikační číslo, díky kterému si ji budete moci i pojmenovat. Můžete jí říkat například ty moje milovaná stoosmdesátko.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments