💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Život je příliš krátký na to, abychom v něm neexperimentovali. Když ovšem vezmete ten nejlepší pepř na světě a spojíte jej s tím největším těstovinovým pokladem, jaký má Itálie, výsledkem nemůže být nic jiného než naprosto dokonalé pojetí italských špaget.

Na počátku však stála otázka, na koho se obrátit s prosbou, aby pro nás vytvořil dokonalé špagety s pepřovým základem. Nakonec jsem se rozhodli pro rodinný podnik ležící uprostřed alpského masivu Alpe della Luna nedaleko Toskánska. Právě zde sídlí Pasta di Borgo Pace, kde se přípravě těstovin věnují po dlouhé generace.

Tamní experti v oblasti gastronomie a pekařství pro nás vytvořili recept, který se opírá o několik jednoduchých surovin, kterými je křišťálově čistá alpská voda, slunce a ta nejkvalitnější tvrdá pšenice a chybět samozřejmě nesmí ani ten nejlepší pepř na světě pěstovaný v provincii Kampot.

Zpracováno tradičním postupem

Tajemství unikátní chuti špaget spočívá, podobně jako u našeho pepře, ve způsobu zpracování. Těstoviny se začerstva vyvěšují a suší při teplotě okolo 40 stupňů. Během tohoto procesu získávají svou charakteristickou délku a pružnost, kterou naberou během 20 hodin sušení. 

Tento proces zároveň definuje jejich strukturu, která není hladká, jako tomu bývá u těstovin, na které jste zvyklí ze supermarketu. Každý Ital vám řekne, že aby omáčka na těstovinách dobře držela, musí být jejich struktura hrubá a lehce pomoučená.

Nemusíte mít strach, že by se hrubost přenášela i do chuti, tam jsou naopak tyto těstoviny dokonale měkké. Tomu přispívá i šetrné mletí semolinové mouky na kameni, díky kterému mouka obsahuje jemné pšeničné klíčky, které zjemňují chuť těstovin, a navíc jim dodávají bohatý obsah bílkovin.

Těstoviny je ideální párovat s klasickými rajčatovými či smetanovými omáčkami a nikdy nic nezkazíte několika hoblinkami parmezánu. A teď už nezbývá nic jiného než popřát dobrou chuť.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments