🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Není tajemstvím, že .pepper..field spolupracuje s vyhlášenými českými restauracemi, kterým umožňuje vařit z toho nejlepšího pepře na světě. Pepř z Kampotu dodáváme profesionálům, kteří mají na svém kontě i ocenění slavnou michelinskou hvězdou a kteří na tomto pepři staví jedinečná menu, míchají infuzované drinky a připravují nečekaně rafinované dezerty. Své hosty zkrátka neustále překvapují chutí, kterou jejich návštěvníci doposud neměli na jazyku. 

Partnerství s těmi nejlepšími

Těch restaurací, se kterými jsme si plácli a uzavřeli partnerství, je dnes již celá řada. Patří mezi ně například Casa De Carli v čele s michelinským šéfkuchařem Matteo De Carli, kterým je naším ambasadorem a jehož panna cottu s červeným Kampotským pepřem ocenil i český Forbes jako něco naprosto výjimečného. Vzpomínáme rádi i na MIURA restauraci v Beskydech, kde vyhlášený šéfkuchař Michal Goth ví o pepři tolik co málokdo. Brzy nás najdete i v Soho Restaurant, kde už nějaký ten pátek společně vaříme, ale nyní budeme mít v nově zrekonstruované restauraci navíc vlastní prostor, kde si budete moci náš Kampotský pepř koupit.

Mezi tato jména se můžete zařadit i vy se svou restaurací. Stačí se pouze stát členem našeho pepřového klubu a těšit se z výhod, které vám toto členství přináší. Mezi ně patří například pořádání speciálních eventů, jichž se můžete účastnit a dozvědět se tak více o tom, jak s pomocí Kampotského pepře sestavit unikátní menu a namíchat nečekaně delikátní drinky. Otevře se vám možnost spolu s námi pro exkluzivní spolupráce, které s restauracemi připravujeme, jako například náš velmi úspěšný event s pravými kambodžany v restauraci SIA, kde jsme zároveň přispěli každým jídlem na komunitu v Kardamomových horách.

Ve velkém

Speciálně pro potřeby všech šéfkuchařů jsme si také připravili balení Kampotského pepře výhodně pro restaurace. V naší nabídce najdete kilová balení pepře červené, černé, bílé i zelené barvy, se kterými můžete vařit svým hostům ve velkém.

Pro testování můžete zvolit i gastro STARTERPACK či gastro ALLPACK, které obsahují tři či čtyři druhy pepře v půlkilových baleních. Ty se mohou pro vaši restauraci stát vstupní branou do zcela nového světa chutí, za kterou vám bude tleskat každý váš host.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments