💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Pokud byste si alespoň jednou v životě chtěli splnit sen o blankytně modrých lagunách a bílých plážích s palmami, nemusíte mířit jen do luxusních exotických destinací. Jsou tu i taková místa, která nabízejí neméně nádherné zážitky zalité sluncem, a za ceny, které vás příjemně překvapí. Jednou z nich je i ostrov Koh Rong, druhý největší ostrov Kambodže nacházející se na jihozápadu země. 

Bílý písek a průzračné moře - turisty zde potkáte navíc jen pár měsíců v roce

Ostrov o přibližné rozloze 78 kilometrů čtverečních by se dal nazvat skutečným rájem na zemi, navíc toto místo netrpí přílišným náporem turistů. Celkem zde můžete naleznout 23 nádherných pláží s bílým pískem.

Právě pláže jsou tím hlavním tahákem, kvůli kterému turisté na ostrov míří. Pláže se táhnou po téměř 50 % pobřeží. Přesto největší kouzlo celého ostrova spočívá v tom, že je do značné míry nedotčený a nabízí nádherné přírodní scenérie.

Co dělat na ostrově? Vyražte na vodu, nebo pod vodu

Mimo dlouhých hodin strávených na pláži proto můžete trávit čas na ostrově i celou řadou dalších aktivit, mezi které patří možnost udělat si projížďku lodí okolo jeho břehů. Místní moc dobře ví, jaká místa vám ukázat! Chcete-li co nejautentičtější zážitek, domluvte si cestu s místním rybářem.

Pokud toužíte po ještě dobrodružnějším zážitku, zkuste si domluvit výlet do některé z místních potápěčských destinací a ponořte se do nádherných hlubin plných života. Veškeré vybavení vám rádi zapůjčí v tamních potápěčských centrech a také vám vysvětlí, co a jak, abyste si hlubiny co nejvíce a bezpečně užili.

V momentě, kdy už budete unaveni oceánem, můžete vyrazit do zábavního parku High Point, který vám umožní prozkoumat krásnou přírodní džungli. Budete se vznášet ve výškách korun stromů, procházet se po 25 dřevěných plošinách vzájemně propojených žebříky, visutými mosty a užívat si lanovou dráhu. Jedná se o 130 metrů plných adrenalinu, které jsou zajímavým zpestřením prosluněné dovolené.

Tak co? Kdy vyrážíte? 

Chystáte se v Kambodži strávit více času? Rádi vás seznámíme s dalšími kouzelnými místy. Vyražte například na ikonické jezero Tonle Sap!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments