💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Kampotský pepř je znám především pro svou skvělou schopnost dotáhnout chuť připravovaných pokrmů k absolutní dokonalosti. Ovšem kvalitní pepř toho umí daleko víc. Díky jeho léčivým účinkům byl vyhledávaným pomocníkem již u starověkých lékařů, kteří pomocí něj posilovali imunitu svých pacientů a léčili celou řadu neduhů. Jaké jsou jeho hlavní zdravotní benefity, které můžete využít?

Pepř můžeme označit jako přírodní zahřívač těla

Za to mohou za to především látky, které způsobují jeho palčivou chuť, hlavně piperin. Ten funguje jako přírodní dezinfekce organismu, která je schopná vyhnat z něj nežádoucí viry a bakterie.

Zvýšené dávky pepře je proto vhodné nasadit v momentě, kdy na sobě cítíte příznaky nachlazení a trápí vás rýma. Pepř dokáže prokrvovat sliznice, což napomáhá k uvolnění nosu a lepšímu vykašlávání. Piperin je zároveň schopen podpořit funkci potních žláz, a tím pomoci tělu v jeho přirozeném boji s nemocí.

Kvalitní pepř je skvělým pomocníkem pro správné trávení

Silice obsažené v pepřových zrnech mají vliv na chuťové pohárky, což způsobuje vyšší produkci trávících šťáv v žaludku. Ten si tak s přijímaným pokrmem poradí daleko snadněji a vy nebudete mít pocit těžkého břicha.

V našem trávicím ústrojí má také mírné dezinfekční účinky, a může tak pomoci například při nadýmání. Zvýšené množství vysoce kvalitního pepře (Kampotský pepř) je vhodné nasadit i u osob s poruchou příjmu potravy, které díky němu mohou pociťovat větší chuť k jídlu.

V neposlední řadě dokáže pepř pomoci i osobám s hypotenzí, neboli nízkým krevním tlakem. Pepř prohřívá studené končetiny a může být alespoň částečným doplňkem léčby těchto zdravotních obtíží. Nesmíme však zapomínat na to, že pepř není všelékem a jakékoliv zdravotní problémy je vždy nutné nejdříve konzultovat s lékařem. Přistupujte proto k pepři spíše jako k formě prevence, ale hlavně ke koření, které vám otevře zcela nové obzory.

Nevěříte? V tom případě vyzkoušejte ten Kampotský od .pepper..field.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments