🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Kampotský pepř je znám především pro svou skvělou schopnost dotáhnout chuť připravovaných pokrmů k absolutní dokonalosti. Ovšem kvalitní pepř toho umí daleko víc. Díky jeho léčivým účinkům byl vyhledávaným pomocníkem již u starověkých lékařů, kteří pomocí něj posilovali imunitu svých pacientů a léčili celou řadu neduhů.

Pepř můžeme označit jako přírodní zahřívač těla. Mohou za to především látky, které způsobují jeho palčivou chuť, hlavně piperin. Ten funguje jako přírodní dezinfekce organismu, která je schopná vyhnat z něj nežádoucí viry a bakterie.

Zvýšené dávky pepře je proto vhodné nasadit v momentě, kdy na sobě cítíte příznaky nachlazení a trápí vás rýma. Pepř dokáže prokrvovat sliznice, což napomáhá k uvolnění nosu a lepšímu vykašlávání. Piperin je zároveň schopen podpořit funkci potních žláz, a tím pomoci tělu v jeho přirozeném boji s nemocí.

Kvalitní pepř je také skvělým pomocníkem pro správné trávení. Silice obsažené v pepřových zrnech mají vliv na chuťové pohárky, což způsobuje vyšší produkci trávících šťáv v žaludku. Ten si tak s přijímaným pokrmem poradí daleko snadněji a vy nebudete mít pocit těžkého břicha.

V našem trávicím ústrojí má také mírné dezinfekční účinky, a může tak pomoci například při nadýmání. Zvýšené množství vysoce kvalitního pepře (Kampotský pepř) je vhodné nasadit i u osob s poruchou příjmu potravy, které díky němu mohou pociťovat větší chuť k jídlu.

V neposlední řadě dokáže pepř pomoci i osobám s hypotenzí, neboli nízkým krevním tlakem. Pepř prohřívá studené končetiny a může být alespoň částečným doplňkem léčby těchto zdravotních obtíží. Nesmíme však zapomínat na to, že pepř není všelékem a jakékoliv zdravotní problémy je vždy nutné nejdříve konzultovat s lékařem. Přistupujte proto k pepři spíše jako k formě prevence, ale hlavně ke koření, které vám otevře zcela nové obzory. Nevěříte? V tom případě vyzkoušejte ten Kampotský od .peper..field.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments